2733
2734

تاپیکه دیروز

ادامه چی شد 

شما نظرتون چیه بنظرتون بره به همسر سابقش پیام بده چی بگه که همسره راضی شه برگرده 

چون واقعا پشیمونه

بعد طلاق دیگ هیچ جوره موافق ارتباط دوباره نیستم کات که نیست

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

به نظرم کسی که جدا میشه برای جداییش دلیل قاطعی داشته ! و برگشتن به اون رابطه ادامه همون اشتباهاته ! 

اگر اشتباه نبود هیچوقت جدا نمیشدن

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ولشن کن بابا پسر مردم مگه بازی دستش الانم‌میخات برگرده چون خانوادش ازیتش میکنن و اگر نه صد سال برنمی ...

تازه به خواستگارای دیگه هم فکر میکرد

اگه خواستگاراش اوکی بود اصن به شوهره فکر هم نمیکرد

کلا آدمِ ندونم کاری بود

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
تازه به خواستگارای دیگه هم فکر میکرد اگه خواستگاراش اوکی بود اصن به شوهره فکر هم نمیکرد کلا آدمِ ن ...

اره ولا پسرای مردم مگه بازیچن رفته علکی علکی طلاق گرفته بدون هیچ سببی

تگش میکنید یاسمشوبنویسید لطفا

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت