2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
منم به سرم اومد ماه 6بودم کیف قاپ بهمون حمله کرد پرت شدم از کتک خوردن خواهرم ترسیدم دخترم قلبش ایستاد با زایمان طبیعی کشیدنش بیرون چه حالی داشتم اما خدا الان بهم 2تا داده.همه زندگیم مدیون خدام بهش بدهکارم اما اون طاقت گریه وبدهی به من بنده نداشت 2تا کاشت تو دلم.خدا تنهات نمیذاره.گله نکنی.من تا الانم براش گریه میکنم اما همش میگم راضیم به رضایتت
واااای دقیقا عینه من !
من هفته 12 بودم بدون هیچ علامتی !
حاله منم هم خیلی بد نبود من یه سونوی دیگه هم از خودم رفتم ولی اون هم تایید کرد که ضربان نداره خیلی حاله بدی ولی نگران نباش من هم یه ماه پیش شدش بعد از سه ماه میتونی دوباره اقدام کنی من خیلی روحیه ام بهتر شده حالم . به زودی خدا واست خبرهای خوش میاره غصه نخور عزیزم .
هرچی صلاحه دکتر من هم گفتش از هر ده تا ممکن یکی این طوری بشه ولی من خیلی حالم خوب بود هیچ مشکلی نداشتم فقط فکر میکنم شاید خونمون هیچ شبکه ای رو نمیگیره حتی یه دونه کانال میگم شاید ماله امواجه پارازیته ثابت که ننمیشه کرد.!

تازه من نه مامانم نه خواهرم نه شوهرم هیچ کی نبودش پیشم توی سونو زنگ زدم به یکی از دوستام فقط گریه کردم اون هم گوش کرد توی جلسه بود نمیتونست حرف بزنم راه دور مونده بودم به مامانم چی بگم بگم نگم شوشو هم همون روز اومد پیشم ....اینجا خیلی ها به من دلداری دادن خیلی ها کمکم کردن که واقعا ازشون ممنونم .
بماند که توی تاپیک تیر91 تا گفتم این طوری سونو به من گفته مشکلی هم فبلش نداشتم چند تاشون گفتن واسه چی اومدی نوشتی تا دله ما بلرزه و ما خانوم های محترم حامله رو نگران کنی !!!!!!! این قدر دلم شکست که خدا میدونه تو دنیای مجازی که سن و قیافه هم دیده نمیشه !!!!

طفلکی مرسده چه حالی داشته
2706