2752
2734

مامایی میخونم فعلا دانشجوام اونم آزاد مطمئنم بعد از فارغ تحصیلی کار گیرم نمیاد جز سیستان که خیلی ماما می‌خوان می‌خوام بعد از دانشگاه برای همیشه از خانوادم جدا شم و تا بازنشستگی اونجا زندگی کنم و ازدواج هم نکنم  الآنم خوابگاهیم تا حدودی به  نبود من عادت کردن کسایی که تنها زندگی کردین از سن 25سال به بعد و دختر مجرد و خودتون کار کردین از مشکلاتش بگید

اونایی که مستقلن خیلی وقته این ساعت خوابیدن عزیزم 

الان فقط ما بیکارا ببداریم😁😁

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باز خوبه میخوایی تااخر اینجا بمونی خیلی از پزشکا وکادر درمان میان اینجا طرح وخلاصه چندسالی مامیشیم موش ازمایشگاهی تا بلاخره تو کارشون خبره بشن یهو کلی مریضشونو رها میکنن ومیرن

لطفالایک نکنید،ممنون
باز خوبه میخوایی تااخر اینجا بمونی خیلی از پزشکا وکادر درمان میان اینجا طرح وخلاصه چندسالی مامیشیم م ...

شانس نداریم دادا😂

- چیزی مرا کم است شاید امید ، شاید فراموشی ، شاید دوست شاید خودم . . )!🌸.

عزیزم منم پرستاریم دو سه هفته دیگه فارغ التحصیل میشم ولی تعجب میکنم چطوری میگی کار برا ماماها نیست بچهای ما که راضین البته  شهر ما چندین تا بیمارستان داره یجورایی قطب پزشکیه.مرکز استانید؟شماهم مث ما طرح اجباری دارید که

و خدایی که در این نزدیکیست.
باز خوبه میخوایی تااخر اینجا بمونی خیلی از پزشکا وکادر درمان میان اینجا طرح وخلاصه چندسالی مامیشیم م ...

نه عزیزم می‌خوام بمونم چون مطمئنم هیچ جا کار گیرم نمیاد میشه از مشکلات و مزایا زندگی تو آستانت بگی