2733
2734
خودت دوست داری تو دوران دوستی خیانت بببینی ؟

برام مهم نی اینچیزا 

ببین دوستی کلا خیانت مفهومی نداره 

طرف ممکنه دوست باشه ولی،برا ازدواج نخواد 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه دلی دارن بعضی دخترا دختر عمه مادرم دید دوس پسرش داره ازدواج میکنه و اونو نمیگیره پسره رو گفت بیا ...

حالا اونقدرشم ترسناکه ولی این داداش اسی وقت بی پولیش این دختر بوده وقتی وضعش خوب شد حالا میره برا اون طلا میخره ،کار دیگا ای که نمیتونه دختره بکنه ولی حداقل با نفرین شاید یکم دلش خنک شد

2731

حق با دختر خالته

ولی اگه از پیام هاش ناراحت میشی بهش بگو من متاسفم که این اتفاق افتاده ولی من که بهت خیانت نکردم 

اینارو به من نگو

به خود برادرم بگو

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔هر چند که این هم خواست خداست ، ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🇮🇷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
آره ولی من چیکار کنم میاد پیش من داداشمو نفرین می‌کنه 

نزد سلطان محمود غزنوی به وقت گرسنگی خوراک بادمجان آوردند خورد و تعریف کرد شاعر در وثف بادمجان شعری سرود 

روز دیگر وقتی سیر بود برایش خوراک بادمجان آوردن سلطان گفت بادمجان مضر چیزی است شاعر به بدگویی بادمجان شرعی سرود 

سلطان گفت مردک آنروز بادمجان خوب بود الآن چطور مضر شد 

شاعر گفت من ندیم توام نه ندیم بادمجان و مرا چیزی باید گفت که تو را خوش آید نه بادمجان را 

( استعاره ی ادبی : در اینجا بادمجان دختر خالته ، سلطان محمود غزنوی داداشت

جواب میده؟

بله در ص ۲۶ ، من اسکرین زیارت عاشورا و علقمه و معراج پشت سر هم گذاشتم‌

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه " روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم نباشه { ایام نحس } 

فقط اگه از دشمن ۱۰۰ درصدی مطمئن نیستی اسم نبر فقط بگو خدایا کس یا کسانی که تو میدونی و من نمیدونم بعدش بقیه ی دعای علقمه رو بخون بعد دعای معراج 

به عنوان یه خواهر نمیدونم واقعا چی بگم  

از یه طرف دخترخاله ت گناه داره

از یه طرف اگه میرفتن سر زندگی بعد اینجور میشد خوب بیشتر ضربه میخورد

از یه طرفم داداشته که انقد اون دخترو دوست داره خوب حقشه با کسی که دوست داره ازدواج کنه نه به خاطر ترحم 

چون ازدواجی که از سر دلسوزی باشه موندنی نیس

یه تاجی