2737
2739
عنوان

شانس بارداری دوقلویی (لطفا بیاید)

280 بازدید | 23 پست

سلام دوستان

من تنبلی تخمدان خفیف دارم

اگه درآینده بخام اقدام کنم برای بارداری آیا کاری هست انجام بدم برای افزایش شانس بارداری چند قلویی؟ میخام با یه زایمان راحت شم!!

در کل هر اطلاعاتی دارید ک قبل بارداری چه مراقبت هایی باید انجام شه لطفا باهام به اشتراک بذارید کسی نیس راهنماییم کنه امیدم به شماست

قرص میده دکتر که احتمال ازادشدن چندتخمک روزیاد میکنه

عضو گروه بامداد خماروزن فعلی 61🤩✓قد۱۵۸✓وزن شروع۶۶🤩✓وزن هدف اول ۶۳✓وزن هدف دوم۶۰✓✓«برای قوی بودن ومادر وهمسری کافی بودن تلاش میکنم»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بارداری دوقلویی ریسکه و بکی از عوارض داروهای کمک باروری هم همین بارداری دوقلویی و چندقلویی هست، 

و بزرگ کردن دوقلو هم خیییلی سخته 

فکر کن در این حد که دوستم دوقلو داره میگه اگه میخوای کسی رو نفرین کنی بگو انشالله خدا بهت دوقلو بده

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2731

بله عزیزم ...

من برای بارداری سه قلوهام زیر نظر دکتر بودم 

البته ژن دوقلویی تو خانواده داشتیم....

یه سری چیزارو هم خودت و شوهرت باید رعایت کنی 

و دکتر بهت قرص و امپول میده امکان دوقلوزایی بیشتر میسه (یعنی صد درصد نیست) 

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
2738
به دکتر گفتم قرص میشه تجویز کرد ؟ گفت نه اینا صحیح نیست ، قرص واسه کساییه ک بچه دار نمیشن و کساییم ک ...

نه من شنیده بودم امپول داره قرص داره نم چی داره

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن...💕♥️
بارداری دوقلویی ریسکه و بکی از عوارض داروهای کمک باروری هم همین باردادی دوقلویی و دوقلویی هست،  ...

😂😂🤦‍♀️هِعی خواهر....

راست میگه به خدا 

سه قلوهام پدرمو دراوردن دیگه🥴😂

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
😂😂🤦‍♀️هِعی خواهر.... راست میگه به خدا  سه قلوهام پدرمو دراوردن دیگه🥴😂

🤦‍♀️🤦‍♀️🤕🤕

خدا حفظشون کنه، 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

منم تنبلی تخمداان شدید داشتم، طبیعی باردار شدم. الان با همین یکی اشکم در میاد بعضی روزا،اعصابم خیلی خرابه بس که نق میزنه میچسبه بهم اگه یه لحظه بلند شم جیغ میزنه گریه میکنه.با این وجود خدارو هزاران بار شکر ولی فکر کن از این مدل بچها دوتا داشته باشی😁باید سر به بیابون بزاری واقعا دوقلو سخته

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2706