2733
2734
عنوان

شانس بارداری دوقلویی (لطفا بیاید)

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 23 پست
😂😂🤦‍♀️هِعی خواهر.... راست میگه به خدا  سه قلوهام پدرمو دراوردن دیگه🥴😂

اخی قیافه هاشون شکل همه؟باهم دیگه قاطیشون نمیکنی؟😀

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

میددنید آخه خودمم یه خواهر دوقلو داشتم اما همون کوچیکی عمرش به دنیا نبوده انگار ، میگن خودم‌ ممکنه چندقلو دار بشم

خودمم درکنار همه ی سختیاش میخام  حتی بیشتر از دوقلو هم باشه عاشقانه میخامشون

حالا چه راه هایی هست من این احتمال رو تقویت کنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😂😂🤦‍♀️هِعی خواهر.... راست میگه به خدا  سه قلوهام پدرمو دراوردن دیگه🥴😂

من عاشقشونم هی عکسشونومیبینم قربون صدقشون میرم🥺😍😍😂😂❤❤

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن...💕♥️
من عاشقشونم هی عکسشونومیبینم قربون صدقشون میرم🥺😍😍😂😂❤❤

فدت عزیزم 😘❤

انشالله روزی خودت🤭😍

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
وای خداحفظشون کنه  اذیتاشونم عشقه بخدا

ممنون عزیزم ایشالله خبر دوقلودار شدنتو بشنویم 😘❤

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام