2737
2739

سلام . پدرم سونو داده و خونریزی از مثانه داره تو سونو زائده دیده شده و دکتر گفته باید لیزر بشه چند روز دیگه وقت عملشه خیلی نگرانشم 70 سالشه و خودشم روحیه شو باخته نکنه سرطان باشه ؟ نکنه کل مثانه رو بردارن ؟؟ اگه کسی عمل داشته خواهشا بگه که چطوری بوده با تشکر

با خدا باش و پادشاهی کن
خواهرم با سیستوسکوپی زائده رو با لیزر برداشتن بردن نمونه برداری و خوشبختانه خوش خیم بود

خدا خیرت بده . دیگه عود نکرد ؟؟؟ علتش رو هم فهمیدین ؟؟ عملش سخت بود ؟ بستری داشت ؟ به ما گفتن دو شب باید بمونه بیمارستان 

با خدا باش و پادشاهی کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا خیرت بده . دیگه عود نکرد ؟؟؟ علتش رو هم فهمیدین ؟؟ عملش سخت بود ؟ بستری داشت ؟ به ما گفتن دو شب ...

نه شکر خدا،سه ساله گذشته.نه اصلا جراحی نداره .با لیزر از طریق مجاری ادراری عمل کردن .یکشنبه صبح زود رفت دوشنبه عصر مرخص کردن. نه دلیل خاصی نیست.می گن مثل بعضی زائده ها که بخش بیرونی پوست هست  مثل خال های گوشتی بزرگ یا زگیل های بزرگ اینم همونطوری هست ولی تو مثانه در میاد.چند روز ادرار خونی داشت و کمی درد که اثرات ناشی از برداشتن توده بود.

زدم تو گوش مشکلات.....رررررفت با بزرگترش اومد.....
2731
نه شکر خدا،سه ساله گذشته.نه اصلا جراحی نداره .با لیزر از طریق مجاری ادراری عمل کردن .یکشنبه صبح زود ...

ممنونم عزیزم خیلییییییی لطف کردی . اینجا خوندم یکی گفته بود شوهرش تا دو روز بعد از عمل نتونسته تخلیه داشته باشه خیلی نگران شدم ... خواهر شما هم همینطور شد ؟ نکنه پدر منم اینطوری بشه اصلا طاقتشو ندارم   

با خدا باش و پادشاهی کن
اره اونقدر سخت نیس.خیالت راحت.فقط همون دفع ادرار چند دفعه اول که خونابه داره یه مقدار استرس آور هست ...

پس ادرارش حبس نشده بود ؟؟ درسته ؟؟

با خدا باش و پادشاهی کن
اره اونقدر سخت نیس.خیالت راحت.فقط همون دفع ادرار چند دفعه اول که خونابه داره یه مقدار استرس آور هست ...

خواهرتون پس می تونست تخلیه داشته باشه ؟؟ خیلی نگران این مسئله ام 

با خدا باش و پادشاهی کن
2740

مسلما تخلیه اسون نیست چون عمل از طریق مجاری ادراری هست دیگه.ولی نهایتش یکی دو روز سخت باشه که خوب مسکن هم می خورن.اینقدر استرس اتفاق نیفتاده رو نداشته باشید شاید یه وقت برای باباتون سوند گذاشتن.

مسلما تخلیه اسون نیست چون عمل از طریق مجاری ادراری هست دیگه.ولی نهایتش یکی دو روز سخت باشه که خوب مس ...

خیلی ممنونم ازت دوست عزیز . انشاالله که همینطور باشه و مشکلی پیش نیاد خدا خیرت بده خیلی کمک کردی 

با خدا باش و پادشاهی کن
پسر۵ساله ی  من جراحی سنگین کلیه داشت بعد یه ماه دوباره سیستوسکوپی و یه جراحی دیگه کردن.اصلا عمل ...

آخی عزیزم خدا پسرت رونگه داره سلامت و شاد . ممنونم از دلگرمی ات خدا خیر بده بهت بهترینها رو برات بخواد 

با خدا باش و پادشاهی کن
آخی عزیزم خدا پسرت رونگه داره سلامت و شاد . ممنونم از دلگرمی ات خدا خیر بده بهت بهترینها رو برات بخو ...

سلامت باشی عزیزم.منظورم اینه این عمل واسه پسر من و من خیلی ساده بود نسبت به جراحی اولش. شما باید روحیه خودتون خوب باشه وگرنه آقایون همینجوری هم روحیهشون ضعیف هس.

2706