2752
2734

ثاش منم مثل خیلیاتون صبح که بیدار میشدم دغدغه ام این بود قرمه بذارم یا قیمه صبحانه چی بدم بچه هام 

هی خدا خستم خیلی نا امیدم دلم بدجور شکسته دنیا چرا باهام اینطور کرده 

مادر یه عدد دوقلو دختر.👭..آقایون سایت درخواست و نظر نذارن مچکرم
چرا عزیزم چیشده  مگ دغدغه هات چیه

دارم نابود میشم زیر بار مشکلاتم 😔تاب و توانم تموم شده دلم میخواد بمیرم نباشم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

فاطی جونم حداقل بگو تا سبک بشی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
خدا نکنهههههه مشکلات مالی منظورته ؟؟؟

مالی روحی خانوادگی جسمی

عی درد نمونده من دچارش نشم

مالی روحی خانوادگی جسمی عی درد نمونده من دچارش نشم

همه مون مشکل داریم عزیزم نا امید نباش

من خودم بعد یسالونیم اقدام باردار شدم و انگار خدا دنیارو بمن و شوهرم داده بود اما پنجشنبه گذشته اورژانسی جراحیم کردن و لوله رحمم و در اوردن چون بچه خارج از رحم بود انقد اشک ریختمممممم نابود شدم اما خب چاره چیه ؟🥺🥺🥺🥺

میشه برام دعا کنی همین الان ک داری امضامو میخونی 🥺🥺🥺
همه مون مشکل داریم عزیزم نا امید نباش من خودم بعد یسالونیم اقدام باردار شدم و انگار خدا دنیارو بمن ...

یعنی دیگه بارداری نمیشی؟😭

من یکی از همونام که صبح که پا میشم دغدغم اینه قیمه بذارم یا قرمه ولی از درون نابودم تا آخر شب ده بار موقع غذا پختن یا ظرف شستن بغضم میترکه ولی چه میشه کرد ...

من از برای مصلحت در حبس دنیا مانده ام .

منم از نظر مالی گرفتاریم،دارم تو دیوار دنبال کار میگردم.حتی پول یه سونو نداشتم

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 

حال منم بده این روزا

صبحا حتی رغبت نمیکنم از تخت پاشم حوصله ندارم یه روز وحشتناک دیگه رو شروع کنم

دعا کنید بگذره برای هممون

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱
2706