2752
2734
خواهرم با سیستوسکوپی زائده رو با لیزر برداشتن بردن نمونه برداری و خوشبختانه خوش خیم بود

سلام عزیز خوبی میشه به خواهرتون بگین عکس جواب پاتولوژیشونو برات بفرستن بهم نشون بدی.میخوام با جواب آزمایش خودم مقایسه کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزی خوبی حال پدرتون چجوریه الن .منم یه توده تو مثانه بود گرفتن درجه بدخیمی پایین تشخیص دادن.خیل ...

سلام لیزر کرده نزدیک دو هفته پیش شکر خدا بهتره . نترس . واسه پدرم گفتن از اول شهریور بره به مدت شش هفته ب س ژ با سوند بزنن تو مثانه اش هفته ای یکبار تا عود نکنه دوباره بدخیم بود به نظرم یعنی اون که من دیدم تو آزمایش و ترجمه کردم ولی دکتر بهتر می دونه اگه خیلی بد بود حتما بهمون می گفت خدا شفاتون بده انشاالله نگران نباش 

با خدا باش و پادشاهی کن
سلام لیزر کرده نزدیک دو هفته پیش شکر خدا بهتره . نترس . واسه پدرم گفتن از اول شهریور بره به مدت شش ه ...

پدرتون بار اول کی عمل شدن با لیزر؟چند بار عمل شدن؟نوع تودشون  میشه بگین چی نوشته بود تو پاتولوژی. 

سلام عزیز خوبی میشه به خواهرتون بگین عکس جواب پاتولوژیشونو برات بفرستن بهم نشون بدی.میخوام با جواب آ ...

باور می کنی خواهرم عملش تو اسفند ماه بود جواب پاتولوژی ۳۰ اسفند اومد تو سال کبیسه خخخ 

چون دکترا اصلا اون روزا نبودن مسئول آزمایشگاه گفته بود نمونه خطرناک نیس.دیگه هم پیش دکتر نبرد.ازش پرسیدم می گه چون آزمایش برای ۵سال پیش بود گم کرده آزمایش رو.ولی برای مدت ها آدم استرس داره امسال درد و تکرر ادرار داشت رفت دکتر سونو گرفتن کاملا سالم بود.

زدم تو گوش مشکلات.....رررررفت با بزرگترش اومد.....
پدرتون بار اول کی عمل شدن با لیزر؟چند بار عمل شدن؟نوع تودشون  میشه بگین چی نوشته بود تو پاتولوژ ...

یه بار عمل شده . پاتولوژی زده تومورهای مایل به رنگ مسی . carcinoma high grade یعنی سرطان درجه بالا . نمی دونی چقدر استرس داشتیم شکر خدا لیزر شد فردا هم باید بره برای شروع درمان با ب س ژ که سوند هست 

با خدا باش و پادشاهی کن
میشه بگین چی نوشته بود تو پاتولوژی 

دقیق یادم نیست سرطان درجه بالا تومورهای زیاد مایل به رنگ مسی . من ترجمه شو می گم اما تفسیرشو دکتر باید بگه قطعا 

با خدا باش و پادشاهی کن