2737
2734
عنوان

راز لاغری شماره ۱

192 بازدید | 14 پست

سلام

از امروز میخوام هر روز یک راز لاغری بگم. ۱۰۰۰ تا راز لاغری رو بهتون میگم. ضمنا لینک سایت خودم رو هم اینجا تبلیغ میکنم. 

راز لاغری:

اگر قرار باشه که یک ورزش یا فعالیت باعث چربیسوزی بشه اولا باید مدتش بیشتر از نیم ساعت بشه دوم اینکه باید کمی به نفس نفس بیفتی ولی نه اونقدر که نفست بریده بشه. با این حساب پیاده روی باعث لاغری نمیشه البته پیاده روی برای سلامت قلب و عروق لازمه

برای اطلاع از میزان‌ اضافه وزن و درصد چربی خودتون و همچنین دریافت دریافت رژیم غذایی و برنامه ورزشی لینک زیر رو لمس کنید و برای ثبت نام "عضویت در سامانه" رو بزنید.

https://rejimfit.com/fa/user/panel.html

ارتباط ما در واتساپ : ۰۹۱۲۰۹۸۵۵۸۹

اولین رازت با عرض معذرت کمی ناقبول هست چون با پیاده روی اونم درحد خیلی خیلی ملایم حدود ۱۵ کیلو کاهش ...

از نظر علمی پیاده روی در زون یک فشار تمرینی قرار میگیره و به هیچ عموان بدن وارد فرایند فسفوریلاسیون اکسیداتیو چربی ها نمیشه. کاهش وزن شما قطعا دلایل دیگه ای داشته. مثل رژیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از نظر علمی پیاده روی در زون یک فشار تمرینی قرار میگیره و به هیچ عموان بدن وارد فرایند فسفوریلاسیون ...

هیچ رژیمی نداشتم غذاخوردنم مثل قبل بود فقط پیاده روی و آب خوردن زیاد رو به روتینم اضافه کردم . اضافه وزن های امروزی از بی تحرکی هست اکثرا 

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها❤مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا❤💕💖
روزی ۱ساعت  ولی حتما هر روز میرفتم بدون وقفه

از نظر علمی ما باید از ۶۰ الی ۷۵ درصد ضربان قلب ذخیره استفاده کنیم تا بتونیم چربی بسوزونیم. معمولا پیاده روی وارد این محدوده نمیشه. البته نمیشه فواید پیاده روی رو در سوزاندن کالری های مصرفی انکار کرد. ولی دقت کنید. انرژی که در یک ساعت پیاده روی مصرف میشه. اگه شما با سرعت زیاد پیاده روی کتید نهایتا ۳۰۰ کالری در ساعت میسوزه اما با دو نرم شما میتونی حدود ۸۰۰ کالری در ساعت بسوزونی. به علاوه که منبع اصلی کالری دویدن از چربی ها هست

2740
۶ماه هر روز بدون وقفه 

آفرین. عالیه. این که ادامه دادی و هر روز پیاده روی میکردی باعث شده که بدنت در ساعاتی از روز که پیاده روی هم‌نداشتی چربی بسوزونه. ما بهش میگیم سازگاری. 

2706