2737
2734
منم اولش خیلی ناراحت بودم کارم شده بود گریهههههههههه حالم بد بود تازه وقتی هم فهمیدم 2ماهه بودم خبر نداشتم ولی وقتی دخملم اولین لگدش رو بهم زد دیگه عاشقش شدم...
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی میگی مامان دانیال؟؟؟؟؟؟ چجوری تحمل کردی منکه اصلا کشش بارداری و زایمان و جمع و جور نوزاد رو ندارم فاصله شون میشه 2سال و3ماه
هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن
2731
چرا مامان فرشته جون مگه بچه هات چندسال تفاوت دارن؟ منکه دوست داشتم حداقل 5-6 سال فاصله داشته باشن همیشه از همین موضوع وحشت داشتم، دوتا بچه پشت سرهم
هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن
2740
نه نه خیلی عالیه پشت سر هم باشه من همیشه دوست داشتم چندتا دختر بزرگ داشته باشم و خودم جوان باشم الان دومی هم دختره خدا این لطف رو بهم کرد ولی خودم تنبلی کردم و برا دومی دیر اقدام کردم خیلی پشیمونم ها یعنی خیلییییییییییییییییی
از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر میدهم، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست .
آره مژی جونم جدی میگم آخه من خودمم سنی ندارم ولی الان خیلی راضیم اگه زمان به عقب برمیگشت بازم دخترم رو انتخاب میکردم عاااااااااشق بچه هامم خیلی کیف داره ولی من اصلا به خودم بچه هام سخت نمیگیرم و ترسو هم نیستم که با یه گریه بچه تنم بلرزه
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
2706