2737
2734
مژی جون ناخواسته باردار شدن خیلی هیجان انگیزه ... منم می خواممممم حالا چی شد ناخواسته باردار شدی ... شما که نمی خواستی مواظب نبودی یا با مواظبت زیاد باز هم باردار شدی؟ آخه منم همش انتظار داشتم ناخواسته باردار شم ... چون بچه پشت سر هم خوشم میاد اما جرات اقدام ندارم خخخخخخ الان دخترم سه سال و نیمشه بازم جرات نکردم اقدام کنم هم من و هم شوهرم جرات نداریم ... اما هر دومون هم دوست داریم ولی عزیزم ناراحت نباش خدا داده خودش توانش هم بهت میده ... من معتقدم به بچه های ناخواسته نباید بگی ناخواسته بلکه باید بگی خداخواسته . در عوض تو یه راحتی نسبت به ماها داری و اون هم اینه که به سن دو سال برسن دیگه با هم بازی می کنن و تو راحت میشی من هنوز یکی از کارهای سخت برام بازی کردن با بچمه از بس آویزونمه و من دیگه از بازی زده شدم ... و تو این سختی رو نداری
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی میگی مامان دانیال؟؟؟؟؟؟ چجوری تحمل کردی منکه اصلا کشش بارداری و زایمان و جمع و جور نوزاد رو ندار ...

سلام عزیزم خوبی 

منم مثل شمام

باردارم

بچه اولم کوچکه

می‌شه بگی تاچند ماه سختی داشتی

خدایا مراقب پسرم باش