2733
2739
خ بیا برو مدیریت مالی بخون همه ی منابعش رو هم من بهت میفروشم!! من کنکور شرکت کردم اما چون باردار بودم رتبه م بدک نشد اما قبول نشدم. بعدشم که بچه نذاشت. همونجوری کتابای نو مونده. آرزوم بود که قبول بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رشته ات چی بوده؟ برای کار میخوای یا برای مدرک
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731
2740
باران به جای پیام نور برو ازاد وقتت و عمرت رو هدر نده یا غیر انتفاعی هر چیزی به غیر از پیام نور خخخخ
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
عزیزم شما از مدیریت میتونی حقوق پیام نور بزنی،بدون آزمون اطراف تهران قبول میشی روانشناسی هم رشته ی خوبیه :-)
زنده گی زیباترین هدیه ی خداوند است،پس بیایید با زندگی کردن آن را پاس بداریم.
2706