2737
2734
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65486 بازدید | 1313 پست
حرفات مثل خنجر تو قلبم رفت. کاش روزی نرسه که یکی هم در مورد تو اینجوری نظر بده

ناراحت نشون اون کاربر نفسش ازجای گرم بلند میشه عزیزم من چند ساله کار میکنم خرج اضافیم ندارم هنوز نتونستم با این گرونیا ماشین بخرم وکراتین وقرتی بازی انجام بدم خیلیا اینجا تاپیک میزنن خونوادشون محدوده ونمیزاره برن سرکار مگه چند درصد کار دولتی وخوب گیرشون میاد خیلیانه پدر پولدار دارن که بفرستشون خارج وروسیه پزشکی بخونه ونه پارتی مردم خرج شکمشونو بزور درمیارن چه برسه پس انداز 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
انگار طالع ما این طوره منم 44 سالمه از 18 سالگی تو جامعه بودم انگار کسی منو نمی‌دید چیزی کم نداشتم چ ...

می‌دونی اشتباه کجاست 

خیلی از ما دهه پنجاه و شصتیا ک مدارس و خانواده و محیط آموزش حیا و سرب زیر انداختن و حس گناه ک اگر کاری کردی دیگه هیچی 

یکی دوست پسر داشت یعنی دیگه خراب شهر بود 😅

الان انگار داره عادی میشه ولی هنوز خیلیا براشون عادی نشده 

یادمه معلم دینی داشتیم می‌گفت دخترا نمی‌خواد کمک خدا کنید شوهر پیدا کنید خودش می‌فرسته

الان کل جمعیت اون کلاس با دوست پسرشون ازدواج کردن چنتاشون سنتی و زود ک بعد دیپلم 

من خودم سی سالگی با دوست پسرم ازدواج کردم 

چون سنتی یا کم میومدن یا باب دلم نبودن یا اینکه باید اول از فیلت ر مادر و خواهر پسره و جاری رد میشدم 

خیلی از دوستام مجرد موندن چون هنوز ب این آموزشهای قدیم پایبندن و دیگه اینقدر باور دارن خجالتی شدن و نمیتونن ب چشم یه جنس مخالف راحت نگاه کنن 

و الان افسردن و الآنم توقعاتشون بالاتر هم رفته ی دوستم همسن شماس دوتا دیگه 37همسن خودم 

البته همه رابطه ها هم موفق نیست و احتمال شکست هست 

ولی امیدوار باشید نیمه گمشده بلاخره پیدا میشه کار خدا❤️🫂

ممنون دلم میخواد تو جوونیم باشه 

هنوز سنی نداری ک! 

ب شرطی ک ازدواج کنی و دلشاد باشی 

دلت جوون باشه ورزش کن بدنت سالم و قوی باشه 

برای بارداری می‌ترسی ذخیره تخمک انجام بده 

تقصیر ما دختر پسرا نبود ازدواج سخت شده 

تقصیر گرونی هست خیلیا میترسن پا پیش بذارن 

داداش خودم ۳۵سالشه ولی مجرد چون میگه با این گرونی میترسم نتونم دختر مردم رو خوشبخت کنم 

اهل کجایی

2706