2726
لیست رو میذارم اما مایلم کسی باشه که همه رو بخره که هم بتونم تخفیف خوبی بدم و هم یدفه کارشونو یسره کنم! کتابهای سنجش و دانش که واقعا نو هستن. چون من موقع ارشد باردار بودم و نتونستم اصلا بخونم . بعدشم که دخترم نذاشت درس بخونم. بقیه هم منابع اصلی هستن که الان لیست همه رو میذارم. از دوستانم هم که سر کلاس اساتید خوب میرفتن جزوه هاشونو کپی کردم. خودم کلاس حسابداری مالی و صنعتی میرفتم که جزوه ش معرکه س. کلی هم سوال های تستی از کتابهای مختلف کپی کردم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کتابهای سنجش و دانش حاوی نکات مهم و کلیدی دروس به تفکیک هر فص از کتاب های منبع اصلی. با فونت مناسب و برگه های سفید که آدم کیییییف میکنه!!! پرسش های تمرینی چهار گزینه ای تستهای کنکور آزاد و سراسری سالهای قبل با پاسخ.
2728
لیست کتابهای سنجش و دانش. ریاضیات عمومی مدیریت سرمایه گذاری و ریسک زبان عمومی اقتصاد خرد و کلان مدیریت مالی آمار و احتمال زبان تخصصی مدیریت پاسخنامه تشریحی زبان تخصصی مدیریت حسابداری مالی حسابداری صنعتی
بسته ی سنجش و دانش رو کامل خریده بودم. یعنی تمام این کتابها به همراه دی وی دی ها و 6 مرحله آزمون آزمایشی که دفترچه سوالهاش موجوده. و همچنین پشتیبان مشاوره طلایی. یعنی مشاوره تلفنی رایگان با دادن شماره فاکتور خرید که کسی که بخره اینارو شماره فاکتورمم روش هست.