2737
2734
عنوان

کسی هست برا انتخاب رشته کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 44 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آزاد هزینه اش با سراسری خیلی فرق داره،من خودم آزاد میرم ولی از پیام نور خیلی راضی ام مامانم استاد ادبیاته تو پیام نور دماوند قیمت اونجا با آزاد فرق 1/300 داره،پیام نور مثلا روانشناسیش 300 ولی آزاد1650 درمیاد حدودا.
زنده گی زیباترین هدیه ی خداوند است،پس بیایید با زندگی کردن آن را پاس بداریم.
2742
خوب عزیزم هزینه اش که فرقی نداره حداقل راحت تره ازاد برات ... بیین به این فکر کن که یه رشته ای رو انتخاب کنی که بتونی بدون اقا بالا سر هم کار کنی مثلا شما اگه مربی باشی در هر حال میتونه ازاد هم برای خودت کار کنی ولی رشته های مدیریتی هم امارشون بالاست هم اینکه نیاز به سابقه دارن در اینده
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2740
دنیا جون متاسفانه بیکاری توی جامعه داره بیداد میکنه من دانشگاه سراسری خوندم ولی هییچچچ کاری برام نیست الانم میخوام ارشد بخونم امیدم فقط به خداست
دستی به جام باده و دستی به زلف یار رقصیی چنین میانه ی میدانم آرزوست
2706