2737
2734
سلام. من فشارخونم 9 روی 7 هست. علائم دیگه بارداری هم دارم. آیا کسی بوده اینطور باشه؟ میتونم به فشارخون پایینم استناد کنم؟ فردا روز اول پری هست...
امضا قبلی: خیلی وقته که دلم مامان شدن میخواد میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد و آل محمد ممنونم امضا جدید: با توسل عاجزانه به حضرت قمر بنی هاشم(ع) در روز عاشورا و اینکه قول دادم حسینی و هیئتی تربیتش کنم، بعد از 4 روز خواب دیدم که گفتن حضرت قمر بنی هاشم(ع) بهت نی نی دادن که سالمه... و جواب آزمایشم مثبت بود. لطفا برای مامان شدن همه منتظرا یه صلوات بفرستید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بالا رفتن دمای بدن خیلی کمه مثلا برا من نیم درجه بود اونم فقط اگه از روز اول چک کرده باشی متوجه میشی،ولی من همیشه موعد پری فشارم بالا بود حامله شدم پایین بود
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
تو ماه های اول بارداری فشار همیشه پایینه.من مامانم یه نشونه واسه بارداریش گفت که من از کس دیگه نشنیده بودم اما واسه خودمم بود اینکه روی زبون حس شیرین داره.من این نشونه را داشتم دو سه هقته قبل از اینکه بفهمم باردارم
ممنونم. دوستان. کمر درد تهوع دل درد و ضعف دارم. همینطور دهانم تلخه. میخواستم بدونم فشار پایینم هست یا اینکه کسی اطلاع نداره. ممنونم
امضا قبلی: خیلی وقته که دلم مامان شدن میخواد میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد و آل محمد ممنونم امضا جدید: با توسل عاجزانه به حضرت قمر بنی هاشم(ع) در روز عاشورا و اینکه قول دادم حسینی و هیئتی تربیتش کنم، بعد از 4 روز خواب دیدم که گفتن حضرت قمر بنی هاشم(ع) بهت نی نی دادن که سالمه... و جواب آزمایشم مثبت بود. لطفا برای مامان شدن همه منتظرا یه صلوات بفرستید.
2738
بی بی منفی شد. ولی لکه بینیم شروع نشده. الان دو روزه که باید لکه بینی میداشتم