2733
2739
عنوان

دلپیچه پسرم و اسهالشو چکار کنم؟

1931 بازدید | 39 پست

پسرم ۵ سالشه و دو روزه تب داشت تبش کنترل شده الان ایهالش از دیروز بند نمیاد دارو هم دادم.دکترم بردم چکارش کنم.این مورداش از ترس شروع شده ک قبرستان رفتیم و اومدیم تب کرده.کسی میتونه کمکم کنه؟

از بچه گی بهمون گفتن همه رو دوست داشته باش حالا که بزرگ شدیم میگن اونایی که دوست داری فراموش کن....

ای جانم طفلی ترسیده اینجور جاها نبرید بچه اارو گناه دارن

برای اسهال موز بده خیلی نتیجه میده

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نعناونبات بده

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
2731
2740
ببرش دکتر  دکتره من گفت کرونا تو کودکان بشکل اسهال دلپیچه و گاهی استفراغه

بردمش داروهاش هم مصرف کردیم ولی هیچ تاثیری نداشته

از بچه گی بهمون گفتن همه رو دوست داشته باش حالا که بزرگ شدیم میگن اونایی که دوست داری فراموش کن....
دوتا پودره خارجیه بگم میخری بدی ؟دوبار بدی بند میاد دکترش چه دارویی داده؟

بله بگید

ازیترومایسین.دیفن.استامینوفن.میترونیدازول

اگه خدایی نکرده کرونا باشه چیز خطریی نیس خود به خود بعد چندبار دفع اوکی میشه موز  کته سیب رن ...

اشتها ب هیچی نداره

2706