2752
2734

خانوما شماهم نظر بدین 

فک کنین با یه دختر تو رابطه هستین با این اخلاق ها 

سر کوچک ترین مسئله قهر میکنه و سرد میشه و حرف هم نمیزنه ، پسره خودش باید متوجه بشه 

داعما باید نازش کشیده بشه در طول ۲۴ ساعت شبانه روز 

نسبت به عکساش باید واکنش انچنانی بده ، اگه نده قهر شروع میشه ، مثلا دو تا چشم قلبی بزاره دیگه تا دو روز درگیر اینه که تو واکنشت به عکسم سرد بود 

اخرین بازدیدلش رو همیشه چک میکنه و باید جواب پس بده پسره ، از پیوی دختر حق نداره بره بیرون 

خیلی بهش گیر میده و دختر نباید فالو داشته باشه و ..

حالا اگه پسری با وحود این ویژگی ها بازم دختره رو بخواد واقعا دوسش داره؟ البته یه بار کات کردن و دختر به همین خاطر حساسه 

یه بارم تا سر حد مرگ کتک خورده از خانواده دختره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر دوسش داشته باشه. نظرش مثبته

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
2706