2733
2734
عنوان

دلپیچه پسرم و اسهالشو چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2315 بازدید | 39 پست
عزیزم پسرت با این داروهایی که گفتی ویروس اسهال و استفراغ گرفته پسرخودمم داشت اگر دوست داشتی بگو بهت ...

بگو

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگه اسهاله فقط  اگه استفراغ بود تا الان بالا اورده بود

این ویروس به گونه ای هست که بچه یا دچار استفراغ میشه یا اسهال یا هردو باهم 

من پسر چندبار دچارشده تجربه اش رو دارم خوراکی شیرین و چرب بهش میدادم تشدید میشد دکترش بهم گفت نباید بدی حتی اگه دارو بدی تغذیه اش رو رعایت نکنی خوب نمیشه

خدا گر پرده بردارد ز روی کارآدم ها،چه شادی ها خورد بر هم،چه بازی ها شود رسوا،چه صادق ها شودکاذب،چه کاذب ها شود صادق،  عجب صبری خدا دارد، که پرده بر نمی دارد               با خدا باش و پادشاهی کن و بی خدا باش هر چه خواهی کن....خداجون یک لحظه مارو به حال خودمون وانگذار ای مهربان ترین مهربانان
عزیز اگه ویروس اسهال و استفراغ داشته باشه نباید چیزی شیرین بهش بدی تشدید میشه

استفراغش با دارو کنترل شده

از بچه گی بهمون گفتن همه رو دوست داشته باش حالا که بزرگ شدیم میگن اونایی که دوست داری فراموش کن....
این ویروس به گونه ای هست که بچه یا دچار استفراغ میشه یا اسهال یا هردو باهم  من پسر چندبار دچار ...

چیکارش کردی بهتر شد؟

از بچه گی بهمون گفتن همه رو دوست داشته باش حالا که بزرگ شدیم میگن اونایی که دوست داری فراموش کن....
بگو

خوراکی های شیرین و چرب به هیچ عنوان نباید بهش بدی 

شربت زینک سولفات هر۱۲ساعت جلوی اسهال رو میگیره 

شربت مترونیدازول سرساعت و مرتب هر ۸ساعت اگه سرساعت نباشه فایده نداره تا هفت روزهم باید بدی 

تغذیه اش مهمه کته ماست، موز نرسیده،شربت خاکشیر بدون شکر،لبنیات به هیچ وجه نده به غیر از ماست و دوغ شور،سوپ 

خدا گر پرده بردارد ز روی کارآدم ها،چه شادی ها خورد بر هم،چه بازی ها شود رسوا،چه صادق ها شودکاذب،چه کاذب ها شود صادق،  عجب صبری خدا دارد، که پرده بر نمی دارد               با خدا باش و پادشاهی کن و بی خدا باش هر چه خواهی کن....خداجون یک لحظه مارو به حال خودمون وانگذار ای مهربان ترین مهربانان
استفراغش با دارو کنترل شده

همون اسهالش عزیزم چیز شیرین و چرب بدی تشدید میشه

چیکارش کردی بهتر شد؟

خوراکی های شیرین و چرب به هیچ عنوان نباید بهش بدی 

شربت زینک سولفات هر۱۲ساعت جلوی اسهال رو میگیره 

شربت مترونیدازول سرساعت و مرتب هر ۸ساعت اگه سرساعت نباشه فایده نداره تا هفت روزهم باید بدی 

تغذیه اش مهمه کته ماست، موز نرسیده،شربت خاکشیر بدون شکر،لبنیات به هیچ وجه نده به غیر از ماست و دوغ شور،سوپ

موز بده خیلی خوبه.
داروی ORS هم خیلی خوبه باعث میشه آب بدنش تامین بشه و دچار کم آبی نشه.پسر من 40 روزش بود انقدر خوب همکاری کرد او آر اس دادیم خیلی زود خوب شد.
کم آبی رو جدی بگیر

زندگی پس از اومدن پسرم خیلی قشنگ تر شده.خدایا شکرت