2737
2734
عنوان

اس ام اسی از پدر همسرم

4551 بازدید | 228 پست
سلام امروز این پیامک و ازشون دریافت کردم نمیدونم هدفش چی بود... هشت ساله عروسشونم هیچوقت باهام حتی هم صحبت نشده چه برسه بخواد اس بده جالبه همیشه به همسرمم میگن زنت مغرور و خودخواهه موندم جواب بدم پیامشونو یا سکوت کننم س.عروس گلم. عرفه را بهانه گرفته عرض میکنم در مسیرزندگی میوه ای شیرین تر از صبر نیست.هیچوقت غرور و خودخواهی که صفات شیطان است بخود راه ندهید.ما هم امروز که یاداور عرفه است درحفظ زندگیتان وبچه هایتان وهمسرتان دعا گو والتماس دعا داریم.
دل مـــــــرنجان که زِ هَـــر دل به خــدا راهی هست هر که را هیچ به کَف نیست .... به دل آهی هست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جالب.....خب شما هم جواب بده...مشکلی که پیش نمیاد
عاقبت شبی از شبهای دور ****کودک من پا به دنیا مینهد****ان زمان بر من خدای مهربان****نام شورانگیز مـــــــــــادر میدهد**** "خدا جونم خدایی که به من معجزتو نشون دادی ازت میخوام کسایی که منتظر هستن خودت تو سال جدید نی نی دارشون کنی"امین یا رب العالمین
2731
حالا مگه شما مشکلی داری با پدر همسرت؟؟
عاقبت شبی از شبهای دور ****کودک من پا به دنیا مینهد****ان زمان بر من خدای مهربان****نام شورانگیز مـــــــــــادر میدهد**** "خدا جونم خدایی که به من معجزتو نشون دادی ازت میخوام کسایی که منتظر هستن خودت تو سال جدید نی نی دارشون کنی"امین یا رب العالمین
بخدا اصلا نمیخوام بگم چرا اینو فرستاده میگم شاید یه پیامکی اومده رو گوشیش دلش خواسته بفرسته اصلا به اون کاری ندارم ولی موندم چرا فقط به من و به جاریهای دیگه نفرستاده
دل مـــــــرنجان که زِ هَـــر دل به خــدا راهی هست هر که را هیچ به کَف نیست .... به دل آهی هست
2740
وا مگه چبیه فکر کن پدر خودت گفته چرا حساس میشی
مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
نه بابا چه توطئه ای ...یه ذره مثبت بین باشید
مشکل خاص که نه ولی ما بتازگی قراره بخاطر کار همسرم از شهرمون بریم اینام شدیدا ناراحتن... کوچکترین کمکی بما نکردن از اول ولی همیشه ازمون انتظار داشتن
وای که چرا بعضیا اینقدر بدبین هستن......بابا چیه مگه خب....حال کرده بهت اس بده ..شما هم محترمانه جواب بده...تموم شد و رفت
بچه ها جون... اخه میگم همیظه میگن من مغرور و خودخواهم الانم که تصمیم به مهاجرت داریم اینا رفتنمونو از چش من میبینن
2706