2733
2734
عنوان

سوتی شوهرم نظرتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2181 بازدید | 92 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا این کارا رو میکنه که بره تو اعصاب شما. شما فقط باید بی تفاوت باشید و تو جمعی که ایشون هستن خ ...

ازش بیزارم چرا نباید شوهرم براش حد بذاره؟ این رویی ک برداشته جز اینکه شوهرمم نیشگونش میگیره؟ 

جاریم چرا باید جلوی من رون شوهرم نیشگون بگیره؟ چرا باید تو جمع بهم نگاه میکنن و انگا نگاهای همو میفه ...

حالم بد شد 

حاااالم بد شد بخدا

ی فکری اساسی کن اسی 

درست تصمیم بگیر 

حس زن هیچ وقت دروغ نمیگه

2731
شما باجناقت رون زنت نیشگون بگیره ناراحت میشی؟ چرا من جاریم رون شوهرم جلو من ک عقدم نیشگون میگیره ؟ ب ...

یعنی مثال زده جنگ دعوا را بیوفته آخه ابو علی سینا یکم مراعات کن اونا رو نمیدونم ولی مطمئن باش ۹۰ درصدش بازخورد رفتار خودت بوده که فهمیدن حساسی دقیقا دست گذاشتن رو نقطه ضعفت

از امثال شما که شوهر ندیده هستید وفکر میکنید زنها در کمین شوهرتون هستن حالم دگرگون میشه

اره شوهر ندیده اییم تو شوهر دیده ایی چنتا شوهر داشتی تا الان که چشمت پر شده؟

اره شوهر ندیده اییم تو شوهر دیده ایی چنتا شوهر داشتی تا الان که چشمت پر شده؟

خدا یکی یار یکی 

برو به فکر مداوای ذهن پریشونت باش که فکر میکنی آسمون باز شده شوهرت افتاده زمین جاریتم بهش نظر داره

دقیقا مثل اون دخترای همکلاسی هستی که وقتی شوهر میکردن قیافه میگرفتن حالا انگار کجارو فتح کردن

نمیدونم چکار کنم واقعا 

اگه شک داری بهتره نامحسوس زیر نظر بگیری رو نکن شک کردی

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت