2733
2734

برای درد شکم موقع پریودی این قرص رو استفاده میکنن؟ آخه گفت یک روز قبل پریودی دوتا بخور و روز اول دوتا بخور  بااین حال من باید 1سال و 1ماه این قرص رو بخورم عوارضی داره؟ 

قاعده اوره؟؟ من چهار ماهه پریود نمیشم  منم بخرم اثر میکنه؟

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناپروکسن مسکنه، دکتر وقتی تجویز میکنه باید بخوری دیگه 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
به دکتر گفتم که ماهی دو سه بار عادت میشم و دردم بیش از حده اونم این دارو رو داد

اهان مسکنه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
برای درد شکمه؟ اخه 1 بسته کامل داده و یه ورق اضافه فقط گفت این روزا استفاده کن گفتم شاید ضرر داشته ب ...

مسکنه، خودم بیشتر وقتی دست ،پا یا کمر درد دارم میخورم اما نمیدونستم برای درد پریودم میشه استفاده کرد 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
به دکتر گفتم که ماهی دو سه بار عادت میشم و دردم بیش از حده اونم این دارو رو داد

اگه دوسه بار عادت میشی قرص ال دی را بخر روز چهارم پریودت شروع کن بخور سه ماه که بخوری پریودت منظم میشه

این ناپروکسن فقط مسکنه پریودت را منظم نمیکنه

قاعده اوره؟؟ من چهار ماهه پریود نمیشم  منم بخرم اثر میکنه؟

میتونم بپرسم کدوم شهری؟ 

ي دکتر تو ارومیه هست به نام رسول نوذر نژاد  دکتر زنانه خیلی خیلی کارش خوبه اگه همشهری هستی میتونی بری پیشش واسه شهر های دورم احتمالا وقت بدن

ماهی سه بااااار؟ فیبروم نداری؟ 

سونوگرافی کرد گفت نه فیبروم و نه کیست هیچی نداری 

گفت فقط عفونت داری به خاطر همینه کرم داد دیپروکل  و قرص ناپروکسن و متروماکس و ی قرص سبز رنگ داد