2733
2734
عنوان

اس ام اسی از پدر همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4551 بازدید | 228 پست
نه عزیزم... بدی اینا نیس بنظرت ؟؟ شوهرمو تهدید کردن چون خو, ت رفتی زنتو انتخاب کردی باید بری زنتو طلاق بدی وگرنه بچه ما نیستی
دل مـــــــرنجان که زِ هَـــر دل به خــدا راهی هست هر که را هیچ به کَف نیست .... به دل آهی هست
خب خدا رو شکر که نیازمنده بنده ی خدا نبودید...بابا ول کن ندادن که ندادن......چقدر خوبه که خودتون بدست اوردید...منتی هم رو سرتون نیست
عاقبت شبی از شبهای دور ****کودک من پا به دنیا مینهد****ان زمان بر من خدای مهربان****نام شورانگیز مـــــــــــادر میدهد**** "خدا جونم خدایی که به من معجزتو نشون دادی ازت میخوام کسایی که منتظر هستن خودت تو سال جدید نی نی دارشون کنی"امین یا رب العالمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بذار بگن ..بذار هر چی دلشون میخواد بگن و فکر کنن...مهم زندگیت و همسرت باشه...دلتم پاک کن نذار چیزی بمونه که بشه کینه نذار دلت تیره و تار بشه
عاقبت شبی از شبهای دور ****کودک من پا به دنیا مینهد****ان زمان بر من خدای مهربان****نام شورانگیز مـــــــــــادر میدهد**** "خدا جونم خدایی که به من معجزتو نشون دادی ازت میخوام کسایی که منتظر هستن خودت تو سال جدید نی نی دارشون کنی"امین یا رب العالمین
2731
دارم سعی میکنم توکل برخدا ولی اینقد اذیتمون کردن نمیدونم با چه روزنه مثبتی دلمو ازشون پاک کنم
دل مـــــــرنجان که زِ هَـــر دل به خــدا راهی هست هر که را هیچ به کَف نیست .... به دل آهی هست
من همیشه میگذرم....تو دلم شاید اون ته مهاش مونه ولی زیاد به بدی ها فکر نمیکنم ....چون در درجه ی اول خودم اذیت میشم....واون طرف هم راحت و خوشحال زندگی میکنه بودن اینکه به ناراحتی من فکر کنه....پس بیخیال همه چی میشم......مهم زندگیمهههههه
بسپار به خدا ......دلتو بده به خدا ارومت میکنه
اگه دوستانعزیز سر من نمیریزن ولی من زیاد حس خوبی نسبت به متن اس ندارم یه جورایی طعنه آمیزه از خدا واسه تو خواسته که از غرورو خودخواهی دور باشی و برای همسرت وبچه هات سلامتی خواسته
حالا چون همه میگن مشکلی نداره اس ام اس لابد نداره دیگه ولی با توجه به حرفت که گفتی بهم میگن مغرور به نظر من مشکل داره ینی اگه واسه خودم پیش میمود اینطور برداشت میکردم
دو پدیده را مردم یا عوام نمی توانند از هم سوا کنند یکی شور مذهبی است یکی شعور مذهبی.که این دو ربطی به هم ندارند آن کسی که شور مذهبی دارد خیال می کند که شعور مذهبی هم دارد.(دکتر شریعتی )
ارامیس یه کلمه بنویسم میگن ببین چه خودخواهه و مغروره.. ده صفحه واسش نوشتیم یه کلمه جواب داد... ننویسم میگن دیدین چقد مغرور و خودخواهه هیچی نگف بقران اونا از حرف حرف کلمات من واسه خودشون یه چالش میسازن