2733
2734
سلام دوستان من 2 تیر پریود شدم البته از 1 تیر لکه بینی داشتم همیشه هم پریودام منظم و 28 روزه است روز 22 تیر که بشه 21 پری تیتر بتا دادم 3 بود و روز 27 تیر بی بی گذاشتم خط دوم کمرنگ بود امروز که یه روز از پری می گذره باز بی بی گذاشتم پررنگ تر شده بود می ترسم برم آزمایش به نظرتون من باردارم و تیتر بتا اون موقع کم بوده یعنی خارج رحمی نیست
امیدوارم کادو تولد امسالم تو باشی نفسم
صنم جون الان بری آز بدی بتات بالا رفته خیلی زود رفتی از دادی خوب معلومه پایین بوده بتات اصلا نگران نباش و استرسو ازخودت دور کن که استرس سمه اصلا به بارداری خارج رحمی و این چیزا فکر هم نکن برو آز بده بیا خدشحالمون کن بدو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم بنظر من که بارداری با چند تا بی بی چک دیگه امتحان کن بعدش برو تست بده ضمنا خارج از رحم علائمش اینه: درد پهلو و پا-لکه بینی -تیتر بالا نمیره یا خیلی کم بالا میره-بی بی چک پررنگ نمیشه و در نهایت هم خونریزی. خارج از رحم توی هر 100 تا زن 1 نفر شاید اتفاق بیافته اصلا نگران نباش مبارکه عزیزم واسه من هم دعا کن من هم 8 تیر اخرین پریودم بوده 3.5 ساله منتظرم
2742
ممنون از همتون آخه خیلی علایم بارداری داشتم به خاطر این رفتم آزمایش دادم قند عسل مامانی ایشالا شما هم باردار باشی من اوایل اسفند کورتاژ شدم برام دعا کنید
امیدوارم کادو تولد امسالم تو باشی نفسم
2738