2737
2734
عنوان

واکسن آنفولانزا

300 بازدید | 11 پست
سلام کسی تجربه تزریق واکسن آنفولانزا رو برای بچه داشته ؟واقعا تو پیشگیری موثره؟مخصوصا اونایی که بچه رو مهد کودک می زارن لطفا هر کی اطلاعات داره بزاره.ممنون
Lilypie First Birthday tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سهیلا جون بچهداداش منسالشه از 1سالگی بهش زد خوب بود اما یه 2ساله هلندیش گیر نمیاد جالب نیستن
هیچ کودکی نگران وعده بعدیِ غذایش نیست،زیرابه مهربانیِ مادرش ایمان دارد... ایکاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم...  
بله آخر شهریور باید زد واسه بچه های که آنفلانزازیاد میگیرن خوبه
هیچ کودکی نگران وعده بعدیِ غذایش نیست،زیرابه مهربانیِ مادرش ایمان دارد... ایکاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم...  
2738
منم پارسال زدم واسه بچه م خیلی خوب بود البته هوا سرد شد دیگه دیر گیر آوردم امسال سپردم زودتر برام نگه دارن اول مهر بزنم پسرم هرسال تا آخر زمستون ماهی یه بارو سرماخوردگی شدید می گرفت اونم الکی تا یه باد بهش می خورد مریض می شد اما پارسال خدا رو شکر فقط یه بار گرفت اونم خیلی خفیف
دلــگیـــر مباش . دلت که گیـر باشد ، رهـــــا نمی شوی ! خـداونـد ، بنده گــانِ خود را ، با آنچه به آن « دل » بســته اند می آزمــاید !!