2752
2734

بچه ها شیش سالشه مادرشوهرش زنگ زنگ میزنه شوهرم گوشی رو میده بچش اونم میگه داداشی کی میای خونمون شوهرمم میگه میام امروز میگه بیای پیشما برام خوراکی هم بیار صبح زنگ میزنم میگه اگه شوهرم نره شب باز زنگ میزنم میگه چرا نیومدی پاشو همین الان بیا

یا خود مادرشوهرش زنگ میزنم به شوهرم میگه ظهر تنها بیا آبگوشت پختم  

همینجوری شوهرمو هرروز میکشونن خونشون ظهرا شوهرم هرروز یا یه روز درمیون تنها اونجا ناهار میخوره خسته شدم انگار هووی منن این دوتا

ثوصیثه صوثیص
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مادر شوهرت چند سالگی باردار شده؟شوهرت چند سالشه؟

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

هر روز ظهر پاشو برو اونجا تا شب بمون 

خستگی ناپذیر چندین ماه 

خود شوهرت ازشون زده میشه و ننه جانش هم کلافه 

بهترین دفاع حمله اس 

کارت با دعوا حل نمیشه 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
نمی‌دونم جوونه شوهرم نزدیک ۳۰

یعنی شوهرت ۲۴ سالش بوده مامانش بچه اورده؟

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
اوه کار نکنم مادرشوهرم خودشو می‌کشه که کار نکردی شوهرمم هی اشاره می‌کنه که بلندشو کار کن 

بکشه

اهمیتت نده

شوهرتم گفت کار کن بگو من فقط تو خونه خودمون کار میکنم

دلم میخواا خودم برا شوهرم غذا درست کنم و باهم بخوریم

وقتی میریم خونه کسی وظیفه من نیست دیگه،خستم.

اوه کار نکنم مادرشوهرم خودشو می‌کشه که کار نکردی شوهرمم هی اشاره می‌کنه که بلندشو کار کن 

عیب نداره عزیزم تازه زایمان کرده کمکش کن😂

پشم هایم 

خاهر شوهر مامانه من میخاست برا پدرم زن بگیره البته میکشوندش اونجا که مریضم بیا سر بزن و فلان بد رفیقشم میاورد اونجا هر و کر 

بد بابام برگشت گف اینطورشده من دیگه اونجا نمیرم زنگ هم زد برندارین 

اقاا من و میگی ،، یه بلایی سرش اوردم اون سرش ناپیدا به گوه خوردن افتاد الان خانوادمو میبینه مثله سگ مایه مالی میکنه اما. دریغ از محل