2752
2734
عنوان

خواهر شوهرم هرروز شوهرمو می‌کشه خونشون

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 36 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هر روز ظهر پاشو برو اونجا تا شب بمون  خستگی ناپذیر چندین ماه  خود شوهرت ازشون زده میشه و ...

بخدا عاشق همین کارن قبلا تو یه ساختمون بودیم هرروز دعوا درست میکردم میگفتن چرا خودتون رو از ما دور میکنید خورد و خوراک مون رو یکی کنیم فقط برا استراحت برید خونتون آنقدر این گیرارو دادن از ساختمونشون رفتیم ولی هنوزم دست بردار نیستند میدونن من نمیرم زیاد شوهرمو هرروز تنها دعوت میکنن منو حرص بدن

ثوصیثه صوثیص
2731
تنها بیا ینی چ:/ مگه عروس دشمن پدرشه؟

بخدا من حامله بودم نمیتونستم غذا بپزم، مادرشوهرم زنگ میزد به شوهرم چیزی خوردی یا نه بیا خونه برات غذا درست کردم فقط هم اندازه یه نفره🙄ولی شوهر من نمیرفت

بخدا من حامله بودم نمیتونستم غذا بپزم، مادرشوهرم زنگ میزد به شوهرم چیزی خوردی یا نه بیا خونه برات غذ ...

مادر شوهرت دشمن پسرشه

بقرآن

مادر من هم داداشمو هم‌زنشو دوس داره میگه عروسم خوشحال باشه پسرمم خوشحاله 

جز این هیچی نمیخام

قدر شوهرتو بدون

چه اعصاب خورد کن یعنی چی آخه 

با شوهرت جدی حرف بزن 

بگو اگه میخولستی همچنان با اونا زندگی کنی و غذا بخوری چرا زن گرفتی ؟! فقط برا خوابیدن میای خونه خودت؟ 

همونجا بخواب 

وقتی تشکیل زندگی داده و یه نفرو وارد زندگیش کرده نباید تنها هرجا خواست بره که هرروز هرروز

رفتنش به نظرم مشکلی نداره خونه مادرشه من با مادر شوهرم یه جا هستیم همسرم همیشه میره پیش مادرش ولی این که میگن تنها بیا یعنی چی 😐😐😐من شوهرم میره پایین خونه مادرش سر شام باشه هر چقدر اصرار کنن بیا تو هم یه لقمه بخور نمیخوره اصلا میگه خودمون شام داریم با خوردم تا حالا هم ندیدم مادر شوهرم بگه تنها بیا شام بخور البته یکی دوبار پیش اومده از بیرون اومدیم مادر شوهرم گفته یکم شام دارم بیا بخور میگه نه خودمون یه چیزی میخوریم به نظرم بیشتر خود همسرت مقصره

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
مادر شوهرت دشمن پسرشه بقرآن مادر من هم داداشمو هم‌زنشو دوس داره میگه عروسم خوشحال باشه پسرمم خوشحا ...

خیلی حسودی میکنه، یه مدت یکارایی می‌کرد که نزدیک بود دیونه بشم ولی بی اهمیت شدم نسبت به کاراش 

مادر شوهرت دشمن پسرشه بقرآن مادر من هم داداشمو هم‌زنشو دوس داره میگه عروسم خوشحال باشه پسرمم خوشحا ...

آفرین ب شعور مادر شما

کم پیش میاد اینجور مادر شوهری

اول عاشق بوده یا معشوق              استارتر محترمی ک تو تاپیکت پست میزارم،بابا یه اِهنی اُهنی...

اول شوهرت رو قاعن کن که نباید ناهار تنهات بذاره. مثلا چند بار که رفته خونه مادرش بهش بگو چون تنها بودم ناهار نخوردم و... ، بعد هم خودت باهاش برو 

چندبار برو دیگه به شوهرت نمیگه بیا

و اینکه اگر بابت خرید خوراکی براش هم ناراحتی ،من بهت حق میدم

بله خواهرشه خونوادشه، منتهی خودش هر موقع بخواد براش خرید میکنه نه اینکه زنگ بزنن بخر بیار 

همون چندتا دونه خوراکی هم بخواد بخره روزانه، ماهی کلی میشه 

یکی دوست داره روزی ی میلیون برای خونواده ش خرید کنه، ایرادی نداره و لطف کرده 

وظیفه نیست که وقتی همسرش از این موضوع ناراحته باز هم تکرارش کنه، اگر شما هم موافق و راضی هستی یا این خرید ایرادی نداره اما اگر ناراحتت میکنه حق داری و باهاش صحبت کن که کلا رفت. وامدش رو کم کنه یا خودت هم باهاش برو