2737
2739
عنوان

خانومایی که طلاق گرفتین بیاین

142 بازدید | 19 پست

پروسه طلاق چجوریه؟خیلی طول میکشه؟اگه مهریتو نخوای چی؟

خواهرم خسته شده دیگه فقط میخواد سریع تموم شه

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إنَّکَ سَمیعُ الدُّعاءِ رَبِّ لا تَذَرْنی فَرْداً وَ أنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی طول میکشه و دنگ وفنگ داره مگر اینکه توافقی باشه تو اقوام دیدم که دارم بهت میگم

شوهرشو راضی کنه زودتر از 6ماه میشه؟

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إنَّکَ سَمیعُ الدُّعاءِ رَبِّ لا تَذَرْنی فَرْداً وَ أنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ
2742
من همه چیو بخشیدم وکیلم گرفتم۶ماهه جداشدم

اگه شوهرش راضی باشه زودتر از 6ماه میشه؟

طلاق توافقی داشتیم دقیقا یک ماه طول کشید

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
اگه شوهرش راضی باشه همین فرداهم میتونه

اخه میگن جدیدا مجبوری میفرستن سه ماه مشاوره😕

2738
طلاق توافقی داشتیم دقیقا یک ماه طول کشید

مشاوره نمیفرستن موقع طلاق توافقی؟

عزیزم من توافقی جدا‌شدم هرمدل جدا بشی باید ۲ماه مشاوره بری 

چه بد ممنون عزیز

مشاوره نمیفرستن موقع طلاق توافقی؟

چرا عزیزم مشاورم رفتیم ولی نمیدونم شانس من بود فقط یک جلسه مشاوره شد چون تو اتاق دکتر گفتم لطفا طولش ندین چون ما تصمیم جدی گرفتیم تموم بشه از دکترم خواهش کردم طول نده حلسات و که فقط همون یه جلسه شد 

دقیقا کلا پروسه یک ماه شد 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
چرا عزیزم مشاورم رفتیم ولی نمیدونم شانس من بود فقط یک جلسه مشاوره شد چون تو اتاق دکتر گفتم لطفا طولش ...

چه خوب اینا هم همو دیگه نمیخوان زوری که نیس واقعا ازهم متنفرن

2706