2752
2734
عنوان

جوش هورمونی و اسپیرونولاکتون

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 45 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منظمه اما سنو که دادم pco بودم یکهو صورتم شرچع کرد جوش کیستی دزدناک زدن و پر شد موی زائدم دارم 

منم چن سال خوردم اسپیرولاکتون و سیپروترون دیگه جوش نزدم حتی پوستمم خشک شد الان قطشون کردم قرصا رو گفتم ینی تا کی باید بخوردم الان ریزش مو شدییید گرفتم جوشم میزنم ولی کمتر از قبل صبح ها ناشتا خاکشیر با آب گرم میخورم ولی ریزش مو دیوونم کرده

من پنجاه شو مصرف کردم برای ریزش مو

عوارزش زیاده یهو قطع نکن 

من پوستم خشک شد اگما زدم سر این قرص ولی جوشایی که قبلا داشتم خیلی کمتر شدن دیگه ندارم

کــاش چشمـان مـرا خـاک  کـنید تـا نبینم کـه چه تنـها هستـم...
منم چن سال خوردم اسپیرولاکتون و سیپروترون دیگه جوش نزدم حتی پوستمم خشک شد الان قطشون کردم قرصا رو گف ...

دوز چند اسپیرو میخوردی؟بعد چندوقت برات اثر کرد؟برای ریزش من جوشچنده رزماری میخک خیلی تعریف شنیدم امتحان کن

از دوز کم باید شروع کرد

بعدش باید ۵۰ بخوری

البته بازم تجویز دکتر مهمه

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌...................مرز در عقل و جنون باریک است، کفر و ایمان چه به هم نزدیک است، عشق هم در دل ما سردرگم، مثل ویرانی و بهت مردم..
دوز چند اسپیرو میخوردی؟بعد چندوقت برات اثر کرد؟برای ریزش من جوشچنده رزماری میخک خیلی تعریف شنیدم امت ...

دوزشو یادم نیست والا

جوشندش رو اسپری کنم ب سر؟ یبار زدم ریزشش زیادار شد دیگه ترسیدم بزنم😐