2733
2734
همینو بگو ظهر تاپیک زدم روز پسرم مبارک امدن میگن روز عنچوچک ها مبارک  چرا انقدر عقده ؟

تو نینی سایت بگی پسرت میبینه مگه؟ خب تو خونه بش بگو اینجا که اکثرا خانومن

کاربری دو دوست.
همینو بگو ظهر تاپیک زدم روز پسرم مبارک امدن میگن روز عنچوچک ها مبارک  چرا انقدر عقده ؟

موندم پسرا چه هیزم تری فروختن به اینا! به باباشونم جرئت دارن بگن عنچوچک؟؟؟ 

عقده ای هستن 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرا ارزششو ندارن و متوجه تبریک و هدیه نمیشن. 

چقد بیخود نظر میدی و همه رو جمع میبندی!!

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731
سایت عمومی هست😊😊ولی لطفاً وقتی یه نفر بهتون حرفی نزده و با شما کاری نداره بحث نکنین 😊

بحث نکردم که دارم تبادل نظر میکنم وقتی یچیزی بنظرم منطقی نمیاد خب باید جواب بدم 

ما بچمون پسره اونوقت بریم ددی سایت؟

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
تو نینی سایت بگی پسرت میبینه مگه؟ خب تو خونه بش بگو اینجا که اکثرا خانومن

روز دختر رو تبریک گفتن 

دخترشون مگه تاپیک ها رو دید ؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
موندم پسرا چه هیزم تری فروختن به اینا! به باباشونم جرئت دارن بگن عنچوچک؟؟؟  عقده ای هستن

دقیقا 

همینایی که توقع کادو روز دختر از شوهرشون داشتن ببین الان اگه کادو روز پسر خریدن براشون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروزه؟ نمیدونستم

اره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40