2752
2734
عنوان

خانومایی که طلاق گرفتین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 19 پست
عزیزم من توافقی جدا‌شدم هرمدل جدا بشی باید ۲ماه مشاوره بری 

نه والله من فقط یک جلسه مشاوره شدم البته در اینکه بچه خم نداشتم و نازایی هم داشتم کمک زیادی بود تا مشاوره رو قانع کنم زودتر تموم کنه

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
چه خوب اینا هم همو دیگه نمیخوان زوری که نیس واقعا ازهم متنفرن

من نازایی هم داشتم اینم عنوان کردم که این آقا بچه میخواد پس لطفا طول ندین 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه والله من فقط یک جلسه مشاوره شدم البته در اینکه بچه خم نداشتم و نازایی هم داشتم کمک زیادی بود تا م ...

شانس اوردی منم همین حرف شما رو گفتم ولی گفت امکان نداره باید مراحلش طی بشه مال من۶ماه طول کشید

خدا برای هیچکس نیاره چقد سخته 

شانس اوردی منم همین حرف شما رو گفتم ولی گفت امکان نداره باید مراحلش طی بشه مال من۶ماه طول کشید خدا ...

منم قبلش ده ماه علاف بودم پروسه مهریه بود که اخرش گفتم همه چیز و میبخشم تموم شه فقط

خدا هم واقعا یاریم کرد 

2731
منم قبلش ده ماه علاف بودم پروسه مهریه بود که اخرش گفتم همه چیز و میبخشم تموم شه فقط خدا هم واقعا یا ...

خداروشکر عزیزم 

بهرحال درگیری داره ادم یادش میاد باخودش میگه چه صبری داشتم تحمل کردم