2737
2739
عنوان

لانه گزینی

451 بازدید | 36 پست

سلام دوستان ببخشید من تواقدام هستم پریویدهام کم شده دو روز کلا این ماه یه چندروز قبل موعد پا درد داشتم ویه روز قبل موعد خیلی دل‌درد داشتم اول یه لک قهوه‌ای دیدم اما بعدش رو دستمال یکم خون دیدم وبعد کلا خونابه قهوه‌ای بود قطع شد تا روز دوم که یکم خون قرمز مایل به قهوه‌ای داشتم و دیگه درد هم ندارم میشه لطفاً راهنمایی کنید دوستان ممنون میشم 

بیبی بزن

تو اقدام این چیزا طبیعیه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

واللہ منم یک ھفتہ بہ پریودم موندہ ۳ روز فقط لک کم دارم نمیدونم موضوع چیہ

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واللہ منم یک ھفتہ بہ پریودم موندہ ۳ روز فقط لک کم دارم نمیدونم موضوع چیہ

شاید بارداری

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2740
بیبی بزن تو اقدام این چیزا طبیعیه

عزیزم ازموعدم نگذشته قرار بود امروز پریود شم که از دیروز این علایم رو داشتم یعنی همون پریودی هست یا می‌تونه لانه گزینی باشه عزیزم

عزیزم ازموعدم نگذشته قرار بود امروز پریود شم که از دیروز این علایم رو داشتم یعنی همون پریودی هست یا ...

ممکنه پریود باشه

حالا بیبی بزن

باشه عزیزم برام دعا کنید آخه تو شهر غریبم تنهام اول خدارو دارم بعدم شوهرم اما الان نی نی می‌خوام&nbs ...

ان شاالله خدا بهت بده

2706