2737
2739

بچه ها بیاین چهل نفر جمع بشیم برای هم دعا کنیم بچیه صلوات اول بعد حاجت بعد صلوات دوم میگن دعای بین دو صلوات رد نمیشه هر کسی که فرستاد برای من که فردا دادگاه هم دارم دعا کنه و حاجتش رو بنویسه منم دعاش کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

صلوات فرستادم عزیزم .

۵ ساله که خواننده خاموش بودم ، اما بلاخره تصمیم به تبادل نظرات و احساساتم کردم 😇. هر طور که به آدم ها یاد بدی ؛ همانطور باهات رفتار می‌کنند😊 هدفمند و سلامت باشیم🙌💪🥰
2740

دوستان هر کس رو که لایک کردم براش صلوات فرستادم 🤗🫡

۵ ساله که خواننده خاموش بودم ، اما بلاخره تصمیم به تبادل نظرات و احساساتم کردم 😇. هر طور که به آدم ها یاد بدی ؛ همانطور باهات رفتار می‌کنند😊 هدفمند و سلامت باشیم🙌💪🥰
بچه بچه بچه بچه بچه بچه بچه بچه بچه بچه😭😭😭😭😭😭🖤😭😭🖤😭🖤😭🖤😭🖤😭🖤😭🖤😭خسته شدم دعام کنین.

انشالله دامنت سبز بشه عزیزم 😭 بحق محمد و آل محمد الهی آمین خدا بهت بچه سالم و صالح بده 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷

میشه دعام کنین خدا بهم بچه سالم و صالح بده😭 امروز سه تومن فقط پول دارو دادم... دعا کنین اثر بزاره ...

انشاالله بیای بگی مادر شدی یه بچه سالم خوشگل تو بغلته

آقایون دعوت به دوستی ندن

دوستان برای حاجت دل من هم صلوات بفرستید اگه دوست داشتید . 🪷🤗🥰

2706