2733
2734
عنوان

با یه نفر دارم آشنا میشم فعلا چت می کنیم، بیاین لطفا همگی❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 46 پست
آخه فعلا خودمم تصمیم نگرفتم هیچی هم جدی نیست.ولی این حرکتش برام عجیب بود حداقل اگه نپسندید بهتر بو ...

من فکر کردم دبیرستانی هستین

به نظرم با هم دانشگاهی هاتون دوست بشید

مجازی جالب نیست

کاربر پسر 🔴🔴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فکر کردم دبیرستانی هستین به نظرم با هم دانشگاهی هاتون دوست بشید مجازی جالب نیست

از یکی از همکلاسی هام خوشم اومد ولی میترسم تو دانشگاه

حرف زود میپیچه و ممکنه تحصیلمو بشدت تحت الشعاع قرار بده

2731
آخه فعلا خودمم تصمیم نگرفتم هیچی هم جدی نیست.ولی این حرکتش برام عجیب بود حداقل اگه نپسندید بهتر بو ...

عزیزم به نظر من پیام نده اگه مرد مشتاق باشه صددرصد پیام میده لابد به دلایلی که نمی‌دونیم منصرف شده .بیخیال بابا فرصت های بهتر ان شالله 

من دختریم که تا حالا با جنس مخالف دوست نشدم برای اولین بار تو مجازی جواب ینفر و دادم به قول تو همچی خوب پیش رفت تا اینکه چند روز بعد دیگه پیام نداد منم پیام ندادم به قدددری ناراحت بودم که یدفه با گریه از خونه زدم بیرون مامانمم نگران شده بود. ما دخترا احساساتیم مخصوصا اگه بی تجربه باشیم پسرا همچین چیزی ندارن. اون احتمالا مثل این مورد من در حد سرگرمی یکی دو روز خواسته باهات حرف بزنه احساستو خرج اینجور پسرا نکن. بهترین حالتش اینه که دیگه جوابتو نده. اتفاقای بدتری ممکنه واسه این احساسات پاکت بیفته حواستو جمع کن من اونجا متوجه کثیف بودن ذات بعضی پسرا شدم شاید فهمیده نمیتونه ازم سو استفاده کنه

منم قصد پیام دادن ندارم اصلا ولی دلیل اون برای پیام ندادن چیه به نظرت؟

عزیزم  یه لحظه فکر کردم شاید دیگه دوست نداشته باشه باهم حرف بزنید  شاید نپسندیده ولی روش نشده بگه

البته احتمال داره اینطوری هم نباشه

آنلاین میشه ؟اتفاقی براش نیفتاده باشه

لەنێوان خەم و بێدەنگی تەمەنم بەسەر چوو🖤❗️..
نه اصلا ،بزا فکر کنه برات مهم نیست  بیخیال اصلا فعلا هیچ کاری نکن

تا چند روز صبر کنم؟

به نظرت ممکنه فردا پس فردا پیام بده؟ اگه داد واکنشم چی باشه؟

مرسی که وقت میذاری جوابمو میدی عزیزم❤️