2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
اینکه دو ساعت!! تلفنی از همسرم می پرسه زنت شام چی گذاشته ؟ اطلاعات دقیقشو میخواد ..همساتون دنباله خونه میگشت پیدا کرد؟ با جناقت اخلاقش بهتر شد؟ ماشینشو عوض کرده ؟ مادر زنت چرا این قدر میره گردش ؟.. همسرم هم مو به مو توضیح میده و حالا بر عکس اون مو به مو میپرسه ..
خدایی مادر شوهر من زن خوبیه منتها وقتی میرم خونه اش خیلی تعارف میکنه که غذا و میوه بخورم معذب میشم یا مثلا اگه یه تیکه ظرف بشورم کلی ازم تشکر میکنه وقت رفتنم به من میگه زحمت دادیم بهت اینا رو که میگه معذب میشم ولی خوب میدونم از لطفشه خدا نگهدارش باشه همیشه
برایم دعا کن خدا ، تو اگر دعا کنی و بخواهی تو اگر خودت از خودت٬برای من بخواهی و اگر یک بار دیگر بگویی بشو ... پس می شود آنچه خواسته ای !
سلاله خدایی خیلی تحویلم میگیره حتی بیشتر از پسرش ولی این تعارف بازیا گاهی اذیتم میکنه
برایم دعا کن خدا ، تو اگر دعا کنی و بخواهی تو اگر خودت از خودت٬برای من بخواهی و اگر یک بار دیگر بگویی بشو ... پس می شود آنچه خواسته ای !
2706