2752
2734
روژانو من باردار بودم واسه همه ظرف میاورن به جز من میدونستن من به مرغ ویار دارم ولی هروقت میرفتم خونشون مرغ داشتن احمقن دیگه کاریش نمیشه کرد الان دارم تلافی میکنم وقتی میان خونم اونقدر سرسنگینم که کم به کم میان
میترسم برای دیدارم از بهشت به جهنم آید...مادر است دیگر!!!
کاش میدونستم تو اون مغز کوچیکش چی میگذره. همه فامیلاش عاشق منم. یه بار فامیلاش اومده بودن یکیشون منو کشیده کنار میگه چرا تو همه کارا رو میکنی؟؟ پدر شوهر و خواهرشوهرام خیلی خوبن. نمیدونم چرا قدر منو نمیدونه این ادم. هر کاری به عقلم رسیده کردم که با هم خوب باشیم. حوصله تنش و دلخوری نداشتم. اونایی که شمشیرو از رو میبندن خیلی بهتره انگار. خیلی از دستش عصبانی ام خیلی قدر نشناسه خیلیییییییییی
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روژانو جان من سالی سه یا چهار بار بیشتر نمیرم خونشون. برای نهار و شام هم که دعوت نمیکنه که بریم.ولی اگه گاهی هم برم دست به سیاه و سفید نمیزنم. مثل یه مهمون اگه خیلی کمک کنم سفره رو جمع میکنم همین. همیشه منتظره من اول دعوت کنم بعد اون. منم الان بچه کوچیک دارم نمیتونم. اونم که از خداشه. بچه ام ده ماهشه 5 بار دیده که یه بارش عید نوروز بوده یه بارش عید فطر یه بار عمل کرده بود رفتیم عیادت یه بار فرمودن دلم براش تنگ شده یه بارم که دنیا اومده بود. همین.
همه بر سر زبانند تو در میان جانی **** چه مکانی بهتر از جان که تو در میان آنیLilypie Second Birthday tickers
2731
من بخوام کمتر رفتو امد کنم دنیا رو رو سر میگیره. آی تو از ما خوشت نمیاد.آی تو میخوای قطع رابطه کنی. کلی هوچی بازی درمیاره شوهرمو پر میکنه. میری خونشون همه برا 4تا ادم 3 تا چایی میریزه. اونم در چه موقعیتی؟ من مشغول ظرف شستن یا کار دیگم دستم بند بوده مامازل خودش مجبور شده چایی بریزه. قاعده n-1 و ریاضیات قویش منو کشته. اگه 23 نفر مهمون باشه دقیقا 22 تا استکان اماده کرده. 45 تا باشه دقیقا 44 تا. چجوری روش میشه تو چشم ادم نگا کنه واقعا.
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...