2752
2734
مرسی بچه ها از همدردیتون. راستش من خیلی سعی میکنم حسرت چیزاییکه حق هردحتری وقتی عروس میشه رو داره و من نداشتمو نخورم .تعداد کمی از دوستام حتی از جزییات باخبرن. ولی دروغ چرا یه وقتایی بغض بدجوری راه گلومو میگیره نمیدونم چرا اینطوری شد.
یک عمر تنهایی...
مادر شوهر من خیلی زن خوبیه و به همون اندازه کارای عجیب میکنه بیشتر به خاطر تفاوت تو تربیتامونه مثلا مامان من یادمون داده کاری به کار مردم نداشته باشیم اما مادر شوهرم کار به کار عالم و ادم داره مامانم یه بار جدی و از ته دل تعارفت میکنه ایشون صد بار و الکی تعارف میکنه..برامون از نظر مالی خرج نمی کنن ولی از نظر وقتی و مجبتی کم نمیذارن.. من همیشه به شوهرم میگم اخلاقای مامانت مث وضعیت اب و هوا تو قطبه شش ماه شب شش ماه روز ...اخه مادر شوهرم باهام خوبه ها یهو بی دلیل بد میشه توهین میکنه بد اخلاقی میکنه و ادامه میده تا چند ماه بعد خودش خوب میشه و بهت محبت میکنه اما بد ترین اخلاقش سرک کشیدن تو زندگیمونه ما باید برای تو خونه موندنمون براش دلیل بیاریم برای بیرون رفتنمون هم براش دلیل بیاریم اگه همینجوری باشه یه دلخوری پیش میاره.....اولای عروسیمون نمیذاشت بریم رستوران و سینما و پارک و ....میگفت همیشه همه جا باید با خانواده هاتون برین منم بدم میومد اصلا نمیرفتیم.
اسرار نهان را نه تو دانی و نه من....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.