2733
2739

سلام از ۶ تا تخمک یک جنین تشکیل شده اونم انگاری ضعیفه

دعاکنید دوستان ازتون ممنونم

من و شوهررررم.... یه دختر داریم شاه نداره...بخدا

انشالله هرچی خیره واست اتفاق بیوفته

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خدا کمک کنه  ان شاء الله 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2740
دارم میترکم دستشویی دارم هنوز انتقال ندادن    

عزیز دلم برات صلوات فرستادم خودتم آیت‌الکرسی بخون همش بخدا فکر کن انشالله دلت آرامش بگیره و نه ماه دیگه نی‌نی تو بغلت دست و پای کوچومولوشو تکون بده 🤲🤲🤲💖💖

الهم صلی علی محمد و ال محد و عجل فرجهم.. امیدت فقط بخدا باشه عزیزم ان شالله هرچی صلاحه پیش بیاد فقط ...

اره خداروشکراسترس ندارم بیشتر خوشحالم چون گفتن اصلا با این اسپرما تشکیل نمیشه.خدا معجزه اش رو نشونم داد و تشکیل شد

عزیز دلم برات صلوات فرستادم خودتم آیت‌الکرسی بخون همش بخدا فکر کن انشالله دلت آرامش بگیره و نه ماه د ...

من واقعا ب معجزه خدا ایمان اوردم این هفته مرسی ازت گلم

2706