2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
 تو که ترک تحصیل کردی واجب تر هم هست معلوم ثبت نام میکندد کلاس چند حالا؟

شاید ترک تحصیل بد باشه ولی برا من همش خوشگذرونی بود تو این دو سال هرکاری بگی کردم حالا میخام سال بعد ثبت نام کنم

برای هشتم 

الان اگه ترک تحصل نمی‌کردی دهم بودی دیگع؟ 

هیف ترک تحصیل کردییی برات سخته یهو تو سنت ببیشتر از همه بین دانش آموزان! بنظرم خودت تو خونه کار کن و مثل جهشی ها درس بخونن ازمون برو مدرسه فقط

درسا تون ریاضی و زبان عربی ویدیو ببین 

شاید ترک تحصیل بد باشه ولی برا من همش خوشگذرونی بود تو این دو سال هرکاری بگی کردم حالا میخام سال بعد ...

الان میگی خوش گذشت وقتی بخوای بری مدرسه نگاه سنگین بقیه روت باشه مفهیمی

الان اگه ترک تحصل نمی‌کردی دهم بودی دیگع؟  هیف ترک تحصیل کردییی برات سخته یهو تو سنت ببیشتر از ...

نیمه اولیم زود رفتم مدرسه تفاوت سنی زیاد معلوم نمیشه یه سال زود رفتم مدرسه یعدا یازدهمم جهشی میخونم درست میشه

نیمه اولیم زود رفتم مدرسه تفاوت سنی زیاد معلوم نمیشه یه سال زود رفتم مدرسه یعدا یازدهمم جهشی میخونم ...

اگه درست خوبه جهشی بخون ولی دبیرستان فکر نکن جهشی بتونی بخونی تا میتونی موتسط اول هشتم نهم جهشی بخون سادس

خودم ۱۸ سالم یازدهم رشتم انسانیه واقعا میریم مدرسه کم میاریم یاد نمیگیریم چه برسه جهشی

اگه درست خوبه جهشی بخون ولی دبیرستان فکر نکن جهشی بتونی بخونی تا میتونی موتسط اول هشتم نهم جهشی بخون ...

موفق باشی

نهم فک نکنم مدرسه بزاره جهشی بخونن فقط هشتم و یازدهم فک کنم دقیق نمیدونم

فک فکرم درگیر اینه بعد دوسال ترک تحصیل ثبت نام میکنن یا نه 

مامانمم هی میگه نه ثبت نام نمیکنن دوسال ترک تحصیل زیاده و.....  بدتر استرس میندازه تو جونم