2733
2734
عنوان

دارم میرم برای انتقال ی صلوات مهمونم کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 47 پست
اره خداروشکراسترس ندارم بیشتر خوشحالم چون گفتن اصلا با این اسپرما تشکیل نمیشه.خدا معجزه اش رو نشونم ...

عزیز دلم ان شا الله که خدا کمکت کنه، منم مثل خودتم با این تفاوت که تخمک من کیفیت نداشت و اصلا جنین تشکیل نشد😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم ان شا الله که خدا کمکت کنه، منم مثل خودتم با این تفاوت که تخمک من کیفیت نداشت و اصلا جنین ت ...

همه چی درمان میشه شک نکن فقط باید ب خودت برسی و امیدت رو از دست ندی منم تصمیم گرفتم از پا نشینم تا بغل کردن نی نی ام فقط تلاش کنم کار نشد نداره

من و شوهررررم.... یه دختر داریم شاه نداره...بخدا
ممنونم از لطف همتون 

عزیزم حتما امروز باید بری برای انتقال؟ روزشو کی مشخص میکنه؟

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
2731
همه چی درمان میشه شک نکن فقط باید ب خودت برسی و امیدت رو از دست ندی منم تصمیم گرفتم از پا نشینم تا ب ...

ان شاالله، من خیلی ناامیدم از پارسال دیگه دکترم ول کردم، فعلا رفتم طب سنتی🥺

اللهم صلی علی محمد و آل محمد عزیزم بد به دلت راه نده انشالله با موفقیت انجام میشه و باردار میشی می ...

نه عزیزم اصلا درد نداشت حتی از ی معاینه ساده سریعتر و راحتتر بود

انشالله نتیجت مثبتدمیشه چند تا جنین انتقال دادن

۶ تا تخمک داشتم اما شوهرم خیلی ضعیفه یکی فقط تشکیل شد

اونم درحد معجزه بود

ان شاالله، من خیلی ناامیدم از پارسال دیگه دکترم ول کردم، فعلا رفتم طب سنتی🥺

اره ی دوره تقویت شی خیلی بهتره بعد با انرژی شروع کن

همزمان دارو تقویتی هم استفاده کن

خصوصا عسل و سیاهدانه و ژل رویان