2733
2734
عنوان

دارم میرم برای انتقال ی صلوات مهمونم کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 47 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من درخواست دادم نیومد؟ شما هم انتقال داری؟؟؟

نه عزیزم من اصلا جنینهام رشد نکردن و دیگه به انتقال نرسید متاسفانه، دیگه هم نرفتم، فعلا داروهای طب سنتی مصرف میکنم ببینم چی پیش میاد ان شاء الله، کرونا هم ک شده قوز بالا قوز🥺🥺

نه عزیزم من اصلا جنینهام رشد نکردن و دیگه به انتقال نرسید متاسفانه، دیگه هم نرفتم، فعلا داروهای طب س ...

منم همینطور شد جنین هام تشکیل نشدن اینقد گریه کردم نذر و نیاز 

بعداز سه روز درعین ناباوری زنگیدن گفتن یکیش تشکیل شده سریع بیاین

برلی خدا کاری نداره امیدت خدا باشه 

من مشکل اسپرم داریم شماچی ؟

من و شوهررررم.... یه دختر داریم شاه نداره...بخدا
منم همینطور شد جنین هام تشکیل نشدن اینقد گریه کردم نذر و نیاز  بعداز سه روز درعین ناباوری زنگی ...

به من گفتن تخمکات بی کیفیت هستن متاسفانه، منم تا چند روز پیچوندن آخر سر گفتن متاسفانه تشکیل نشدن، و اون روز من مردم و دوباره زنده شدم اما دیگه سرد و بیخیال شدم، انگیزمو از دست دادم

به من گفتن تخمکات بی کیفیت هستن متاسفانه، منم تا چند روز پیچوندن آخر سر گفتن متاسفانه تشکیل نشدن، و ...

نه اتفاقا تو این راه باید قوی بود

خودتونو تقویت کنین بهترین داروهای تقویتی بگیرین

بعد برین ی مرکز دولتی که اگ چندباری منفی شدبراتون زیاد درنیاد

کدوم شهری؟

نه اتفاقا تو این راه باید قوی بود خودتونو تقویت کنین بهترین داروهای تقویتی بگیرین بعد برین ی مرکز ...

شیرازیم عزیزم، فعلا دارم داروهای طب سنتی رو مصرف میکنم البته ب اصرار مامانم وگرنه خودم خیلی پشت گوش ميندازم متاسفانه، فقط برا دل مامانم

سلام خانما 

الي -جونا ايشاله نتيجه انتقالت مثبت مي شه عزيزم

منم احتمالا ماه بعد  انتقال دارم  6 شهريور پانكچر شدم گفتن  روز سوم دومين  پريود بيا براي سونو و معاينه و...

ولي به شدت استرس دارم و از انتقال مي ترسم نميشه با بيهوشي باشه ؟؟ ميگن بيهوشي رو جنين ها  تاثير ميذاره درسته ؟؟؟/

سلام خانما  الي -جونا ايشاله نتيجه انتقالت مثبت مي شه عزيزم منم احتمالا ماه بعد  انتقا ...

سلام گلم ممنون از دعای خوبت همچنین برای شما 

عزیزم انتقال اصلا کارخاصی نیس و شاید برای من دو دقیقه هم زمان نبرد و اینقد هیچی نفهمیدم ک وقتی دکتر رف فکرکردم انتقال نداده..پرسیدم پرستارا گفتن تموم شده ی ربع رو تخت درازبکش و بعد برو..تموم..

یعنی واقعا حتی مثل ی معاینه ساده هم نبود احساس زیادی داخل واژن نمیشه

خیالت تخت... آیت الکرسی بخون و برو...

بیهوشی ی آمپول باید بزنن حداقل آخه دخترجان این حتی درد آمپول زدن رو هم نداره

شیرازیم عزیزم، فعلا دارم داروهای طب سنتی رو مصرف میکنم البته ب اصرار مامانم وگرنه خودم خیلی پشت گوش ...

نه خیلی موثره استفاده کن... خیلی از اطرافیانم نتیجه دیدن... هرچقدرجوون تر باشی تاثیرش بیشتره..پس کمر همت رو ببند و یکسالی هرچی توان داری خرج کن و سعی کن... اینقد برو برای آی وی اف و تخمک بالغ و خوب تا نتیجه بگیری...

شما انتقال دادی بسلامتی؟؟ 

اره عزیزم البته ی دونه جنین گرید ۲... هرچی خواست ۷دا باشه انشالله میام اینجا میگم نتیجه رو.. اگ خدا نخواست بازم ادامه میدم... ولی دلم روشنه که میشه انشالله