2737
2734
دخترم هفته دیگه دوسالش میشه...خیلیییی سختمه از شیر بگیرمش ...یه جورایی خودمم وابستشم....شروع کردم روش تدریجی رو سعی میکنم وقتایی که میخواد بخوابه بهش شیر میدم....فقط هم باشیر میخوابه...امروز خواستم خواب ظهرشو با کالسکه بخوابه ولی نشد....اگه بچتون اینجوری بوده و از شیر گرفتین راهنماییم کنین ممنون میشم...اگه هم مثل من میخواید از شیر بگیرین بیاین با هم باشیم
اگه بیشتر از دوسال این روش تدریجی طول بکشه اشکالی داره؟؟ نمیخوام از لحاظ روحی ناراحت بشه (البته خودم بیشتر)
سلام دوست من
دختر من 2 سال و دو ماهشه و چند روز پیش به طور کامل از شیر گرفتمش که خیلی راحت بود برامون چون از 18 ماهگیش شیر روزش رو قطع کرده بودم و یاد گرفته بود که چطور بدون شیر بخوابه
که یک چند روز پیش در عرض دو روز هر جفتمون هم عادت کردیم که شب هم شیر نخوره
البته دختر من خیلی وابسته به شیر طوری بود که اصلا غذا نمی خورد و یکی از دلایل قطع روزانه شیر توی 18 ماهگیش همین وابستگی شدید به سینه ام بودولی خدا رو شکر برامون خیلی راحت بود
باور کن از شب تولدشمی خواستم قطع کنم ، هر روزی که تصمیم می گرفتم از امشب بهش شیر ندم یه چشمم اشک بود یه چشم دیگه ام خون...احساس می کردم می خوان ما رو از هم جدا کنن برای خودم خیلی سخت تر از دخترم بود ولی خوب باهاش کنار اومدم و الان هر دو راحتیم وخوبیم
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه که خواب شبش رو راحتی من که پستونک بودم براش ..میک های خیلی عمیقی می زد که اصلا نمی ذاشت حتی راحت کنارش دراز بکشم...
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
2731
آره عزیزم..به نظر من تدریجی قطع کن ..ولی قاطع باش...هر وقت تصمیم گرفتی واقعا عملیش کن... به گریه های دخترت باج نده...به هر حال راهیه که باید طی شه...پس قاطع باش ومهربان تا بهش ضربه وارد نشه..ممکنه خیلی گریه کنه ولی بغلش کن نازش کن، بوسش کن ولی بهش بگو نه! یه نه قاطع البته نه عصبانیت..
من حتی نوک سینه هام رو هم ریملی می کردم ..نشونش می دادم اونم دستش رو می ذاشت رو سینه ام گریه می کرد می خوابید بعد از چند روز عادت کرد..البته من کنارش دراز می کشیدم و چشمام رو می بستم وقتی گریه میکرد چشمام رو باز نمی کردم فقط بغلش می کردم و کنارم درازش می کردم...
2740
ندا جون منم سه روزه پسرمو از شیر روز گرفتم. 18 ماهه است واصلا لب به غذا نمیزد برای همین زود شروع کردم
کاش بودی و کمکم میکردی و از رتجربه ات استفاده میکردم!
قیمتی ترین جواهری که میتوانید بر گردنتان بیندازید...دستان فرزندتان است.
سلام به همگی...یسرا جون چیکار کردی این دو روزو؟؟من که سرما خوردم و نتونستم ادامه بدم...خیلییی هم حساس شده و با اصرار میخواد ولی سعی میکنم فقط وقت خواباش بدم+ صبح بعد از بیدار شدن
2706