2733
2734
عنوان

از شیر گرفتن نینیهایی که فقط با شیر میخوابن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1807 بازدید | 39 پست
دخترمم سرما خورده...دلم نمیاد حالا که مریضه از شیر بگیرمش..انشالله خوب که شد ببینم چیکارش کنم....مهم خوابیدنشه بقیه وقتا رو میشه سرشو گرم کرد...وایییی که مادر بودن چقدر سخته ...یه روزاییی خودمو میکشتم شیرمو بخوره حالا موندم چجوری از شیر بگیرمش
سلام ساناز من فعلا روزا بهش شیر ندادم وباشیرموز وچیزاى دیگه سرگرمش کردم وازدیشبم اصلا بهش ندادم وقتى گریه میکرد بغلش کردم وراه بردم تا خوابید البته دوبار ،خودمم گریهم گرفته بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام فعلا که روزانمیخوادولى شباخیلى گریه میکنه توخواب میخواد خیلى به شیروابستس فقط باشیرمیخوابیدتاحالاکه مقاومت کردم خداکنه که دلسردبشهمن ازچسب وقطره تلخک استفاده کردم بنظرم چسب بیشترتاثیرداره تلخکم خوبه ،توهم بهتره زودتردست بکارشى هرچى بزرگتربشن سختره میشه
2731
سلام به همگی...یسرا جون به سلامتی از شیر گرفتی کوچولوتو؟؟من که خیلییی اوضام داغونه...امروز برای اولین بار روز رو شیر ندادم برای شبم مقاومت کردم ولی چون تنها بودم امشبو نتونستم و تسلیمش شدم...
خواهشن هرکی تدریجی از شیر گرفته کمکم کنه ...اشکال نداره یکم طول بکشه ؟؟؟بعد ی مدت راحت قبول میکنه شبا بدون شیر بخوابه؟؟خیلییی استرس دارم ...کمکم کنین ممنون میشم
امروز دیگه دوسالو یک هفتشه...خیلیا میگن ی دفعه از شیر بگیر ولی اینجوری داریم دوتامون هم اذیت میشیم ...ولی میگن دو سه روزه میگذره ...بخدا من دل تلخ کردنو و چسب زدنم ندارم...طفلک بچم فقط دو دفعه خیلی جدی خواست که سرشو گرم کردم ...ولی شبو نتونستم کاریش کنم...خیلییی ساکت شده
چرا نمیتونم بچمو بدون شیر بخوابونم ؟؟؟هرکاری به ذهنم میرسید کردم ولی نشد با اینکه خیلی خسته و بی خواب بود...فقط مونده با ماشین بریم بیرون ببینم اینجوری میخوابه؟/
سلام
سری به این تاپیک بزن شاید بتونه کمکت کنه

البته من خودم یه شبه پسرم را از شیر گرفتم و روش تدریجی را قبول ندارم

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

من شبی که پسرم را از شیر گرفتم برای خوابیدنش بهش شیر دادم تا بخوابه چون مثل دختر شما فقط با شیر می خوابید

اما نیمه شب که دوباره برای شیر بیدار شد سینه را تلخ کردم و گذاشتم دهانش ... کمی گریه کرد تا اینکه تو بغلم خوابش برد . البته با لیوان بهش شیر پاستوریزه دادم و خوابید

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Free Glitter Graphics

خیلی گریه نکرد ... پسر من خیلی خیلی وابسته بود طوری که هر شب حداقل 7-8 بار بیدار میشد و شیر میخورد

اصلا فکرش را نمی کردم به این راحتی از شیر بگیرمش .

شبهای اول 2 بار بیدار میشد و شیر یا اب با لیوان میخورد ...حدود یک هفته ای هم دم صبح بیدار میشد و انگور میخواست . انگور را که میخورد دوباره می خوابید

اما بعد 1 هفته انگور را هم گذاشت کنار و به آب اکتفا کرد . الان که هوا خنک تر شده همون آب را هم نمی خوره و تا صبح تخت می خوابه

Free Glitter Graphics

شب بعدش که بیدار شد کمی گریه کرد ... اما چون می دونست سینه ام تلخه تو دهانش نمی کرد ... آب میخورد و دوباره میخوابید ... البته روی پاهام تکونش می دادم تا خوابش ببره

Free Glitter Graphics

من با صبر زرد که از عطاری خریدم ارمین را از شیر گرفتم . اولین بار هم وقتی شب و تاریک بود به سینه مالیدم که پسرم نتونه ببینه که چیزی روی سینه است و فکر کنه تلخی از خود شیر بوده نه چیز دیگه

Free Glitter Graphics