2733
2734
عنوان

قوم الظالمین خدا ازتون نگذره.برید به درک

| مشاهده متن کامل بحث + 11083 بازدید | 385 پست
این کارم کردم ولی میدونی وقتی پرش میکنن میاد خونه از در و دیوار تا به لباس و مو و اشپزی و خونه و همه ...

اره دیگه پرش کنن نمیشه باید دوا راه بندازه... خدا کمکت کنه.. 

حالا شوهرمن از خودش حرف درمیاره هزاربار اینکارو کرده.. دفه قبل من روبرو کردم اصلا خوشو زد به اونراه اخرشم گفت کی گفته حالا این حرفا رو گفتم تو گفتی نه یادم نمیاد اصلا.. همین جور مونده بودم چرا انکار کرد.. روانیه... 

اره دیگه پرش کنن نمیشه باید دوا راه بندازه... خدا کمکت کنه..  حالا شوهرمن از خودش حرف درمیاره ...

مال من پرش میکنن میاد دعوا بعد میگه تو مفصری خونوادت پرت میکنن دعوا کنی باهام.. اصلا همین مسئله شیرینی... باور کن میگفت خونوادت مفصرن پرت کردن بیای دعوا

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا این چند سال پیش همین رویه من بود باهاشون دوست بودم. اصلا کلا خیلی صمیمی  بودم باهاشون . هم ...

همین دیگه عزیزم ذره ای تکون بخوری نشونت میدن با شیطان فرقی ندارن . دشمنی که شرافت نداره بدرد دشمنی هم نمیخوره .

پس اصلا دشمنی نکن ‌راه نجات تو عقل و هوشته بشین حسابی فکر کن چجوری میتونی آروم شون کنی چی از جونت میخوان .

هرچی میخوان موقتا بهشون بده تا چندسال دیگه بتونی با دخترت نجات پیدا کنی . دخترت خیلی بهت احتیاج داره مبادا تواین جنگ که نتیجه اش معلومه خودتو نابود کنی . فعلا باج بده .نقشه بکش برای تقویت خودتو دخترت ‌.یه وقت کاری نکنی بادخترت هم بد بشن . فکر کن ببین دنبال چه منفعتی هستن چی باعث میشه آتیش وجودشون کمتر بشه و دامن تورو نگیره همون کارو کن

مال من پرش میکنن میاد دعوا بعد میگه تو مفصری خونوادت پرت میکنن دعوا کنی باهام.. اصلا همین مسئله شیری ...

ببین جای خودتو شوهرت رو عوض کن تو بشین زیرسایه خانواده شوهرت اونارو بنداز جون شوهرت .مطمئنم یه راهی داره باید فکر کنی ‌. بشین فکر کن فقط در ازای چی میتونی اون نادون هارو از سر لجاجت بکشونی پایین . 

2731
همین دیگه عزیزم ذره ای تکون بخوری نشونت میدن با شیطان فرقی ندارن . دشمنی که شرافت نداره بدرد دشمنی ه ...

میدونی باید حمالیشون رو بکنم.. میگه نباید مادرم کار کنه حالا پیرم نیست اصلا.. ییه دختز مجردم دارن. میگه باید بیاد کاراو کنه هرچی میگیم هون باشه . از خونوادم بد بگم . دور خونوادمو خط بکشم وهابی بشم نقابی بشم و... تو باشی همچین باجی مسددس؟

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
ببین جای خودتو شوهرت رو عوض کن تو بشین زیرسایه خانواده شوهرت اونارو بنداز جون شوهرت .مطمئنم یه راهی ...

در ازای خرمالی

مال من پرش میکنن میاد دعوا بعد میگه تو مفصری خونوادت پرت میکنن دعوا کنی باهام.. اصلا همین مسئله شیری ...

میدونم منم دارم از ابن مدل.. اوایل ازدواج یه جمعه رفتیم خونه پدرشوهرم برگشتیم فرداش شوهرم رفت سرکارش برگشت برج زهر مار.. منم گفتم چیزی شده.. اقا اینم شروع کرد.. بله که شده دیروز بعد ناهار چایی نذلشتی جلو بابام گفتم داشتم ظرفا رو میشستم خواهرت چایی میذاشت خب.. گفت نه بابام انتظار از عروسش داره این شد دوای یک ماه ما.. حالا دختر بیشعورت چایی بیاره یا من چه فرقی میکنه.. بخاطر همه چی حرف زدن و دوا درست کزدن لعنتیا

ببین جای خودتو شوهرت رو عوض کن تو بشین زیرسایه خانواده شوهرت اونارو بنداز جون شوهرت .مطمئنم یه راهی ...

قبلنا بامن خوب بودن به ظاهر و باهمسرم بد. بااااز میشدن فتنه زندگیم اصلا یجور دورویی میکردن.. عجیب... الان من کاریشون ندارم کلا بخدا بدشون هم نمیگم پیش پسرشون باز دست بردار نیستن  فقط از خدا میخوام سر تک تکشون بیاد

حقیقتا نمیتونم قضاوت کنم یعنی بستگی به لحنتون موقع برخورد داشته منم دیدم بعضی آدما رو ک با شوخی و خنده یه چیز و میگن عین فوش دادنه بخاطر همین نمیشه چیزی گف ایشالا ک حق به حق دار رسد 

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
میدونم منم دارم از ابن مدل.. اوایل ازدواج یه جمعه رفتیم خونه پدرشوهرم برگشتیم فرداش شوهرم رفت سرکارش ...

اره منمممم... چرا اومد اینجا کار نکرد... چرا مسوه نخورد.. حالا من کلاااا نه چایی پیخورم نه تخمه.. چرا تخمه نخورد چرا مرغ نکشید حتما یه ککینه داره ازمون. چرا  سلام داد لبخند نداشت. چرا دیر گفت چرا کم حرف میزنه. چرا  چرا چرا...

هروقت داره دعوا میشه یا غرورت تحریک شد 

باخودت بگو موقتا همه چیز رو وسیله میکنم تا بتونم شرایط رو کنترل کنم حتی غرورم رو فدا میکنم .

شوهرت حدس می‌زنم از درون خیلی حس خودتحقیری و بی ارزشی داره اینجور آدما با خشونت و کارای عجیب میخوان صاحب قدرت و توجه بشن . این چاله رو تو پر کن . میدونم عاقل نیست همسرت ولی بهش بگو خداروشکر تو عاقلی مردی حرف بقیه روت اثر نداره عوض شدی .هرجوری هست ظرف توجهش رو پر کن وگرنه تا ابد میشه سگ خانوادش بخاطر یذره توجه از طرف اونا

مگه ماهم عروس نداریم 🤦🏻‍♀️

چرا خانواده من پشت سر عروسشون حرف نمیزنن؟یا برادرمو‌ پر نمیکنن یا دخالت نمیکنن؟

من شده زن داداشم اومده دوشب خونمون بوده شبا باهم میرفتیم بیورن کلی هم خوش میگذشت

صددرصد اینا مشکل روانی دارن

اگر با شما مشکل دارن اصلا چرا میان خاستگاریتون؟😐

والا داداش من دوستی هم نبود سنتی بود ازدواجشون 

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(: