2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشناسم

کسی که تنبلی تخمدان داشت

و اصلا باردار نمیشد 

چند سال طول کشید

تحت نظر پزشک طب سنتی بود

الان یه دختر داره و یه پسر

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
2731
اولی با درمان و قرص بوده؟چقدر طول کشید؟ خودتون عادت میشدین؟

من اگه دارو مصرف نکنم شاید یک سال هم پریود نشم

اولی فقط ی بسته کلومیفن ولی برا دومی کلومیفن و لتروزول و سینال اف و گونال و اف و... هیچی جواب نداد.۶ ماه پشت سرهم استفاده کردم بعدش دیگه دکتر گفت تخمدانات ناقص میشن با این داروها دیگه بسه به خودت استراحت بده منم رفتم سمت داروگیاهی.... با دارو گیاهی و بادکش و اینا باردار شدم.از وقتی اینا رو شروع کردم تا وقتی باردار شدم حدود ۱۰ ماه طول کشید

من اگه دارو مصرف نکنم شاید یک سال هم پریود نشم اولی فقط ی بسته کلومیفن ولی برا دومی کلومیفن و لتروز ...

وای خدا واقعا 😢😢

منذهمون اولی رو نگرانم چون فقط با قرص عادت میشم 

ببخشیدشما چه سنی داشتید؟

اخه من میخوام بعد سی سالگی بچه بیارم به نظرت دیره با شرایط من😢

اگر قصد  بارداری ندارید /حجامت ساقین انجام بدین منظم منظم میشه

اره مجردم ولی خیلی میترسم برا اینده هرکاری کردم نشد😢واقعا ساق پا جواب میده 

خودتون تجربه کردید؟

وای خدا واقعا 😢😢 منذهمون اولی رو نگرانم چون فقط با قرص عادت میشم  ببخشیدشما چه سنی داشتید؟ ...

برا اولی ۲۳ بودم برا دومی ۲۸

الان ۳۱ سالمه بازم اگه خدا بخواد میخوام درمان طب سنتی رو مجدد شروع کنم تا سنم بالاتر نرفته یکی دیگه بیارم

شما اگه فقط یکی میخوای همون حول و حوش ۳۰ سالگی خوبه اما اگه بیشتر بچه میخوای زودتر اقدام کن.من حس میکنم پریودام نسبت به قبل کمتر شده با اینکه هیچوقت حالت عادی نداشته و از ۱۷ سالگی به بعد همیشه با دارو پریود شدم