2737
2734
عنوان

چطوری خونه خریدید؟

668 بازدید | 5 پست
میشه بگین در عرض چند سال خونه خریدید خودتون خریدید؟یا خانواده ها هم کمکتون کردن؟
عشق من همسرم.خدایا صد هزار مرتبه شکر به خاطر نی نی که تو دلم گذاشتی خدایا نفسمو به تو میسپارم .من وبابا بی صبرانه منتظرتیم دختر گلم
پدر شوهرم یه خونه کلنگی بهمون داد 15 ملیون خرجش کردیم و دو سال توش نشستیم و بعد 35 تومن فروختیمش البته تو یه شهر کوچیک.طلاهامو 17 فروختیم یه پرایدم داشتیم 10 تومن فروختیم و بقیشم وام یه آپارتمان 85 متری تو شاهین شهر اصفهان خریدیم پارسال85 عقد کردیم و 89 عروسی.
@خانوم فاطمه ی زهرا عیدی منو تو روز مادر دادند.خدایا دامن دوستامم سبز کن.خدایا شکرت.@
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ما هم 2 ساله ازدواج کردیم هنوز موفق نشدیم خونه بخریم میشه خریدا شوهرم میگه بالا شهر باشه اون جا ها هم انقدر گرونه که حالا حالا ها نمیشه خرید
عشق من همسرم.خدایا صد هزار مرتبه شکر به خاطر نی نی که تو دلم گذاشتی خدایا نفسمو به تو میسپارم .من وبابا بی صبرانه منتظرتیم دختر گلم
عزیزم اشتباه نکن قیمتها حساب و کتاب نداره امشب میخوابی صیبح پامیشی میبینی همون پایین شهرم دیگه یه پولتون نمیخوره پله پله جلو برید اونو خریدید چند سال بهد با پس اندازتون روش بگذارید و خونه محل بالاتر بخرید