2737
2739
ما قرار بود با خانواده من بریم مسافرت اما الان برنامه مون به هم ریخته و مامان و بابا نمیتونن بیان. شوهرم میگه بیا دوتایی بریم من میگم اینجوری خوش نمیگذره آخه نظر شما چیه؟
ارباب صدای قدمت می آید * هنگامه اوج ماتمت می آید * ما در تب و تاب غم تو می سوزیم * چند روز دگر محرمت می آید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من تو شلوغی بیشتر سرحالم ، ضمنا به نظرم اون دوران عقده که دوتایی بیشتر خوش میگذره
ارباب صدای قدمت می آید * هنگامه اوج ماتمت می آید * ما در تب و تاب غم تو می سوزیم * چند روز دگر محرمت می آید
2728
ما هم دوتایی میرفتیم قبل از اینکه دخترم بدنیا بیاد هم با خانواده هم الان با دخترم سه تایی
هرکدوم لدت خودشو داره برید ایشالا خوش بگذره
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
وقتی دو تایی می ری دیگه اختیارتون دست خودتونه کی بری کی بیای . کجا بری . کی بخوابی
نمی دونم شایدم پدر و مادرت خیلی پایه و همدل باشن با شما و برنامه هاتون و با هم جور کنین بیشتر هم خوش بگذره
ولی ما چون سفرامون خیلی بسرعت انجام میشه و ما همش در حال رفت و آمد و دیدن جاهای مختلف و تفریحات مختلف هستیم کسی رو مثل خودمون پیدا نکردم . همه دوست دارن خیلی به آهستگی و خوش خوشان برن سفر
جشن آذین طراح و مجری جشن تولد http://www.jashnazin.com/
2738
من که همیشه تنهایی میرم معلومه بیشتر به آدم خوش می گذره چون خودش وشوهرش راحت می تونند تصمیم بگیرن ولی وقتی یه عده باشن هر کسی یه سازی می زنه که من اصلا نمی پسندم
هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست ; زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد ; ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.....
راستش رو بخواین اصلا نمیدونیم کجا بریم؟ تا حالا شهرهایی میرفتیم که اونجا فامیل داشتیم. اما این دفعه نمیدونیم کجا بریم میشه راهنمایی کنید؟ممنون میشم
2706