2733
2734
عنوان

باشگاه لاغری دوستان با اراده

13631 بازدید | 715 پست
سلام بچه ها بالاخره تونستم این تاپیک رو ایجاد کنم بیاین طبق قرارمون بیایم اینجا برای ورزش ها و گزاارش تغذیمون منتظرتونیم نام..................... وزن شروع............... وزن هدف................ وزن فعلی................ کاهش کلی نرگس .....................٧٢.........................٦٢....................... ٧٤.٣ ......................... ٢.٣+ مامان لیلی ............. ٧٦.٦ .................... ٧٠ ...................... ٧٤.٦ ...........................٢- ملیکا........................١٠٣......................٨٠........................١٠٠..............................٣- شیدا.........................٧٧.......................٦٠..........................٦٩..............................٨- گلناز........................٧٩.......................٦٠.........................٧٨.٥...........................١.٥- تبسم......................٩٣.٨......................٦٥........................٩١.١............................٢.٧-
LilySlim Weight loss tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
نرگس جون...مامانم دیشب وزن کرد...شده 69 کیلو 700 گر م
من فاطمه هستم و شیدا دوستمه که به خاطر نجاتم کاربریش داده من تا کمکم کنید خودم نجات بدم از بدبختی.واسم بی زحمت صلوات بفرستین آدم بشم
2706