2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
وای منم واقعا برام سواله  تکلیف فیلم و سریالام چی میشه اگه عمل کنم😂😭

نمره چشمت چنده منم میخام عمل کنم امسال هم دماغ هم چشم ولی مهم تریتش چشامه بدم میاد از عینک😐 واس من ۲.۲۵ 

کمتر بایس  لب تاپ و گوشی استفاده کنیم چاره چیه🤦‍♀️

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
دکتربه من گفت عمل کنیدبازم دچارپیرچشمی خواهیدشدوبایدعینک بزنی برای همین صرف نظرکردم ازعمل

نمره چشمت چند؟

آشناهام عمل کردن چرا اینجوری نشدن دخترعموم فک کنم نزدیک ۸ ساله عمل کرده ضعیفم نشده چشاش.عینکم‌نمیزنه دکتر خوب بایسی پیدا کنی

نمره چشمت چنده منم میخام عمل کنم امسال هم دماغ هم چشم ولی مهم تریتش چشامه بدم میاد از عینک😐 واس من ...

من فکر کنم ۴ 

منم خیلی دوست دارم عمل کنم واقعا اذیتم تو استخر و باشگاه. هم خیلی ادیت میشم

نمره چشمت چند؟ آشناهام عمل کردن چرا اینجوری نشدن دخترعموم فک کنم نزدیک ۸ ساله عمل کرده ضعیفم نشده چ ...

گلم من چهل سالمه ...چندتامتخصص رفتم ..خواهرم عمل کرده سن پایین مشکلی براش پیش نیومده

2740
من فکر کنم ۴  منم خیلی دوست دارم عمل کنم واقعا اذیتم تو استخر و باشگاه. هم خیلی ادیت میشم

حق داری درکت میکنم .انشالله زودتر عمل کنی از عینک خلاص بشی از دکترت هم بپرس چطوری مراقبت کنی.

گلم من چهل سالمه ...چندتامتخصص رفتم ..خواهرم عمل کرده سن پایین مشکلی براش پیش نیومده

اها پس واس همینه ولی اونم سنش خیلیم کم نبود حدود ۳۲ ۳۳ سال‌.

من عمل کردم

رعایت نکردم خشکی چشم گرفتم.

چند ماه رعایت کنی بعدش مشکلی نداره‌.

قرار نیست چون عمل کردیم انقدر محدود بشیم

حقیقتاش اگه مخاد ضعیف شه از الان ضعیفه بشه بهتره😂

من عمل کردم رعایت نکردم خشکی چشم گرفتم. چند ماه رعایت کنی بعدش مشکلی نداره‌. قرار نیست چون عمل کر ...

من همش فکر میکنم باید تا ابد رعایت کنیم😂مثلا تو گوشی کمتر نگاه کنیم و فیلم و سریال و رمان نخونیم تو گوشی😂😂

کاش واقعا محدودیت نداشته باشه